23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Studio Modernadan Çağrı Merkezi Çalışanlarına Ödül
17 Ocak 2012 Salı 16:59

Studio Moderna'dan Çağrı Merkezi Çalışanlarına Ödül

Orta ve Doğu Avrupa’da 21 ülkede, doğrudan pazarlama dalında faaliyet gösteren Studio Moderna, çağrı merkezi çalışanları için özel bir kampanya başlattı.

Uzaktan alışverişi eğlenceli hale getiren tanıtıcı reklamları, yenilikçi ve hızla değişen ürün portföyü, müşterilerine karşı gösterdiği saygı ve kişisel ilgi ile Studio Moderna, zaman içerisinde zorlu Avrupa DRTV (Direct Response TV/Televizyondan satış) pazarında lider konuma yükseldi. Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi danışmanlığı yönetiminde 20 yıllık başarılı bir deneyime sahip olan şirket, 21 ülkede 4000’in üzerinde çalışanı ile her yıl 5 milyon müşteriye hizmet veriyor.

Temel amacı hizmet kalitesini sürekli arttırmak olan Studio Moderna bu konuda büyük önem taşıyan çağrı merkezi çalışanlarına eğitim ve projeler ile destek veriyor. Bu çerçevede 15 Kasım’da başlayan ve Ocak 2012’de sona erecek ödüllü projede, hedefi yakalayan tüm çağrı merkezi çalışanları 4 gün, 3 gece Paris seyahati ile ödüllendiriliyor.

Alışverişi hem müşterileri hem de çalışanları için keyifli ve kazançlı bir deneyim haline getirmeye çalışan Studio Moderna; her biri alanlarında lider Top Shop, Dormeo, Kosmodisk, Pure Nature, Delimano ve Walkmaxx markalarını başarılı bir şekilde geliştirmeye devam ediyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları