24 Haziran 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
StorageCraft Elit Statüsüne Yükseldi
07 Ağustos 2012 Salı 12:35

StorageCraft Elit Statüsüne Yükseldi

StorageCraft, VMware Technology Alliance Partner programında Elit statüsüne yükseldi.

Sunucular, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için sınıfının en iyisi yedekleme ve felaket kurtarma yazılımı üreticisi olan ve Türkiye’de Stratus Bilişim Sistemleri tarafından temsil edilen StorageCraft Technology Corporation, VMware küresel TAP (Technology Alliance Partner) programında Elit statüsüne yükseldiğini açıkladı.

VMware TAP programı, teknoloji üreticilerinin ürünlerini VMware sanallaştırma çözümlerine entegre edebilmelerine yardımcı oluyor. Bu sayede ortak müşterilere zamanında ve bütünleşik çözümler sunulabiliyor. StorageCraft’ın VMware TAP programında Elite statüsüne yükselmesi, VMware ortamlarına yönelik ürünler geliştirebilme sürecini hızlandıracak bir gelişme.

StorageCraft® ShadowProtect Virtual™, VMware sanal ortamları için yedekleme ve felaket kurtarma çözümleri sağlıyor. ShadowProtect kullanıcılarına sanal ya da fiziksel makinelerden alacakları yedeği her türlü ortama dönebilme kolaylığı sağlıyor. Kullanıcılar başka bir hypervisor üzerinde çalışan sanal makinelerden alacakları yedek imajlarını benzersiz ShadowProtect Donanım Bağımsız Kurtarma teknolojisi sayesinde fiziksel makinelere dönebilecekleri gibi VMware sanal ortamlarına da kolaylıkla dönebilirler.

Elit üyelik
İş birlikteliği ile ilgili olarak StorageCraft Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Curt James, şu yorumda bulundu: “VMware ile şu ana kadar olan iş birlikteliğimizden memnun olsak da artık VMware TAP programının Elit üyesi olmaktan mutluluk duyuyoruz. Elit seviye ortaklığın sağlayacağı ek araçlar, faydalar ve VMware’in sunacağı destek sayesinde kullanıcılarımıza sınıfının en iyisi sanal yedekleme ürünlerimizi sunmaya devam edeceğiz.

StorageCraft iş ortaklarının sanallaştırma çözümlerine özel ürünler geliştirmeyi öncelik olarak görüyor. Son olarak yönetilen hizmet sağlayıcılara yönelik ShadowProtect® ürününün sanal ortamlar için fiyatında değişikliğe gitti. Bunun yanında ShadowProtect, Storage dergisinin yılın ürünü kategorisinde bir kez daha finale kaldı. VMware TAP programı, dünya üzerindeki iki binden fazla üyesi ve var olan en iyi teknoloji ortakları ile birlikte çalışarak, ortak müşterilere daha kaliteli ürünler geliştirebilmek amacı ile kapsamlı teknik ve pazarlama hizmetleri, destek, çeşitli araçlar ve deneyim sağlıyor
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları