23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
StiWadan Beko DSN 6634 FXe Ödül
05 Nisan 2011 Salı 13:40

StiWa'dan Beko DSN 6634 FX'e Ödül

Beko bulaşık makinesi DSN 6634 FX, Stiftung Warentest (StiWa) tarafından gerçekleştirilen karşılaştırmalı ürün testlerinde Test Şampiyon seçildi.

Beko DSN 6634 FX bulaşık makinesi, Almanya"nın en saygın Test ve Araştırma Enstitüsü Stiftung Warentest"in, 11 bulaşık makinesini çeşitli kriterlere göre karşılaştırdığı testlerde; kalite, çevresel etkiler ve kullanım kolaylığı kategorilerinde rakiplerini geride bırakarak Test Şampiyonu oldu.

Beko DSN 6634 FX bulaşık makinesi yapılan karşılaştırmalı analizler sonucunda değerlendirmedeki en iyi notu aldı. Böylece, Arçelik A.Ş., Beko markasıyla uluslararası alandaki başarılarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

Beko DSN 6634 FX bulaşık makinesi yapılan değerlendirmelerde, 13 kişilik yıkama kapasitesindeki yüksek temizleme performansı, çok düşük enerji ve su tüketimi ile düşük ses seviyesinin yanı sıra tüketiciye sunduğu yüksek kalite, güvenlik seviyesi ve kullanım kolaylığı gibi üstün özellikleri ile test şampiyonluğuna layık görüldü.

Stiftung Warentest 1964 yılında Federal Almanya hükümeti tarafından kurulmuş, bağımsız bir test ve araştırma enstitüsüdür. Her türlü ürün ve servis için karşılaştırmalı ve tarafsız test yaparak, sonuçları aylık olarak yayımlanan Test dergisiyle tüketici bilgisine sunar. Tüketicilerin satın alma tercihlerinde ve tüketim bilincinin oluşmasında büyük rol oynayan StiWa, ürünlerin kalite ve performans derecelendirmesini, Almanya"daki okullarda kullanılan not sistemini temel alarak yapıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları