04 Ağustos 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
S&Tden MANa SAP Entegrasyonu
27 Ağustos 2008 Çarşamba 12:56

S&T'den MAN'a SAP Entegrasyonu

S&T, MAN Nutzfahrzeuge (Ticari Araçlar) AG firmasının SAP entegrasyonu projesini üstlendi.

Beceri, deneyim ve sektör bilgileri ile MAN Nutzfahrzeuge (Ticari Araçlar) AG yetkililerinin tercihi olmayı başaran S&T danışmanları, firmanın uluslararası SAP İK (İnsan Kaynakları) sistemi için uygulama ve destek hizmeti verecek. S&T, Avusturya ve Polonya"daki 8 MAN Nutzfahrzeuge tesisinde proje lideri olarak çalışacak ve yerel proje ekipleri oluşturacak.

S&T DACH, mevcut SAP İK Global Şablonu"nu Avusturya ve Polonya"da yerel ihtiyaçlara uyarlayarak hizmete sunmaktan sorumlu bulunuyor. S&T DACH, Avusturya"daki Steyr, Viyana ve VTG Güney Bölgesi tesislerinde, MAN Nutzfahrzeuge ekibine BT (Bilgi Teknolojileri) destekli İK süreçlerini yürütürken daha fazla özgürlük sağlayacak bir strateji uyguluyor. Bir diğer hedef ise mevcut Salzburg Maaşı sistemini değiştirmek ve yerel ekibin gelecekteki günlük operasyonlar için gerekli yerel parametreleştirmeyi belli bir süre içinde bağımsız olarak yapabilmesini sağlamak. Polonya"daki yeniden yapılanma, Krakow, Poznań ve Starachowice tesislerinin yanı sıra MAN Muhasebe Merkezi ile Varşova"daki satış ve pazarlama merkezinde görev yapan anahtar kullanıcılarla birlikte yürütülecek. Avusturya"da olduğu gibi burada da yerel ekiplerin orta vadede yerel parametreleştirmeyi bağımsız olarak yapabilmesi sağlanacak.

Deneyim önemli
Polonya ve Avusturya"daki projeler 2011"de bitirilecek. MAN Nutzfahrzeuge AG firması İngiltere, Güney Afrika ve Türkiye"deki tesisleri için de aynı sistemin devreye alınmasını planlıyor. Firma yetkilileri, S&T DACH"ın sunduğu anlayışın çok doyurucu olduğunu ve S&T"nin Polonya"da projenin etkin bir biçimde uygulanması için gerekli yerel dil desteğini verdiğini söylüyorlar. Dünya çapında 40 MAN işletmesinde yaklaşık 36.000 kişi çalışıyor. Şirketin Almanya"da 5 üretim tesisine ek olarak yaklaşık 20.550 çalışana sahip 170 kalıcı kuruluşu bulunuyor. Polonya ve Avusturya"daki işletmelerin her birinde 4.000 kişi çalışıyor. MAN Nutzfahrzeuge, 2007 yılında, 100.000"i aşkın kamyon ve otobüs satarak 10,4 milyar Avro"luk ciro elde etti.

400"ü aşkın SAP danışmanı
S&T DACH, MAN Nutzfahrzeuge AG projesinin alınmasıyla, dünya çapında ünlü yeni bir müşteriye daha sahip oldu. Geçen yıl IMG Almanya, Avusturya ve İsviçre S&T Avusturya ile birleşerek S&T DACH"ı oluşturdu. Bugün S&T DACH, DACH (Almanya, Avusturya, İsviçre) bölgesinde sektör ve süreç konularında bilgili ve deneyimli 400"ü aşkın danışmana sahip bulunuyor. S&T Group genelinde 1.000"i aşkın SAP danışmanı çalışıyor. Öte yandan, S&T"nin SAP Gold Partnership yetkisi, bu alandaki yeteneğinin bir göstergesi. Bütün bunlar ve başarıyla tamamlanmış yüzlerce proje, gittikçe daha fazla sayıda müşteriyi, S&T danışmanlık ve uygulama becerilerinin kendisi için doğru seçenek olduğuna inandırıyor.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları