23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Stanton Chasede Atama
18 Ocak 2008 Cuma 11:29

Stanton Chase'de Atama

Sinem Tuncay, 14 Yıllık Yönetici Araştırma Deneyimini Stanton Chase’e taşıyor.

İnsan kaynakları ve yönetici araştırma sektörlerinde, büyük bölümü Pricewaterhouse Coopers’da olmak üzere ondört yıldır başarı ile hizmet veren Sinem Tuncay, kariyerini dünyanın önde gelen yönetici araştırma şirketlerinden Stanton Chase International’ın İstanbul Ofisi’nde direktör olarak sürdürecek. Türkiye Ofisi Çağrı Alkaya ve Şükran Tümay’ın liderliğinde 2006 yılında hizmete giren Stanton Chase, Endüstri ve Üretim, Enerji, Perakande, Tüketici Ürünleri ve Hizmetleri, İlaç ve Sağlık, Finansal Hizmetler, Eğlence ve Ağırlama sektörlerinde üst düzey yönetici araştırma ve değerlendirme hizmeti sağlıyor.

Şirket Yönetici Ortağı Çağrı Alkaya, Sinem Tuncay’ın Üretim ve Tüketici Ürünleri sektörlerinde üst düzey ticari, finansal ve operasyonel pozisyonlardan sorumlu olacağını belirtti. Kıdemli Ortak Şükran Tümay ise, Sinem Tuncay’in yönetici araştırma dışında şirketin yönetici değerlendirme hizmetlerine de büyük katkı sağlayacağını düşündüklerini iletti.


Sinem Tuncay Kimdir

Sinem Tuncay, İnsan Kaynakları Danışmanlığı sektöründe işe alım danışmanlığı kapsamında üst ve orta düzey yönetici araştırması ve seçiminde Genel Yönetim, Mali İşler, Satış Pazarlama ve İdari fonksiyonlarda ondört yıllık deneyime sahiptir. Stanton Chase International’a katılmadan önce, PricewaterhouseCoopers İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetlerinde işe alım hizmetlerinden sorumlu yönetici olarak görev yapan Sinem Tuncay, Tüketim Ürünleri, İlaç, Hizmet, Telekomünikasyon ve Perakende gibi çok çeşitli sektörlerde yabancı sermayeli ve kuruluş aşamasındaki organizasyonlarda üst ve orta düzey yönetici seçimi, toplu eleman işe alımı, değerlendirme merkezleri ve işe alım süreci tasarlanması projelerini gerçekleştirmiştir. Sinem Tuncay, Stanton Chase Istanbul Ekibi içerisinde Tüketici Ürünleri ve Hizmetler, Üretim ve Endüstriyel Ürünler sektörlerinde tüm ticari ve idari fonksiyonlarda üst düzey yönetici araştırma, seçme ve yerleştirme danışmanlığı hizmetlerini yürütmektedir. Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu olan Sinem Tuncay çok iyi derecede Fransızca ve İngilizce bilmektedir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları