20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Spark PRa Yeni Müşteri
30 Nisan 2008 Çarşamba 16:30

Spark PR'a Yeni Müşteri

Marketingist fuar iletişim çalışmalarını Spark PR yürütecek.

İletişim çalışmaları için Spark PR ile anlaşan marketingist, Türk ekonomisini büyüterek geleceğe taşıyacak olan pazarlama profesyonelleri ile pazarlama araç, hizmet ve teknolojileri şirketlerini bir araya getirmek amacı ile bu sene Promark, Prographic, Proretail ve Retailtech adı altında oluşturduğu 4 özel bölüm oluşturdu.

Marka iletişimi, kurumsal iletişim, medya ilişkileri, kriz yönetimi, direkt marketing, etkinlik yönetimi, sponsorluk yönetimi ve tasarım hizmeti veren Spark PR, marketingist"e halkla ilişkiler, sponsorluk ve etkinlik yönetimi ile stratejik iletişim danışmanlığı konularında hizmet verecek.

Spark PR&ADV"nin hizmet verdiği diğer müşteriler arasında sektörün liderlerinden Gold Elektro Marketleri, NG Mobile, Gold Mobile, İstek Vakfı Okulları, Euro Holding, Orient Palace Hotel ve Resorts zincirleri, Semerkand Yapı, Gül Yapı, ETBİR- Et Üreticileri Birliği, hizlial.com, Zeki Triko, Nature Time Sağlık Ürünleri gibi birçok farklı sektörden müşteriye hizmet veriyor. Sektörün genç ve deneyimli şirketi Spark, ayrıca, Pimaş Siding, Pimapen ve markalarının çizgi altı tasarım çalışmalarını da yürütüyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları