24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Spark ADVden PR Şirketi
06 Şubat 2008 Çarşamba 10:46

Spark ADV'den PR Şirketi

Spark ADV, 2008 yılı itibariyle SPARK PR şirketi ile halkla ilişkiler, marka iletişimi, kurumsal iletişim hizmetleri sunmaya başladı.

2002 yılında İstanbul’da kurulan Spark ADV, kozmetik, bilişim, perakende, moda, inşaat, gıda, kültür-sanat gibi birçok sektörden kuruma reklam ve tanıtım alanında hizmet veriyor.

2008 itibariyle Spark PR’ı da bünyesine katan ajans, birlikte çalıştığı iş ortaklarına; halkla ilişkiler, marka iletişimi, kurumsal iletişim, kriz yönetimi, medya yönetimi, direkt marketing, etkinlik yönetimi, sponsorluk yönetimi ile reklam ve tasarım hizmetlerini tam hizmet ajansı olmanın gereklerini yerine getirerek entegre bir bakış açısıyla sunuyor.

Sektörün genç ve deneyimli şirketi Spark, sektörün liderlerinden Gold Elektro Marketleri, İstek Vakfı Okulları, Euro Holding, Orient Palace Hotel ve Resorts zincirleri, Semerkand Yapı, ETBİR- Et Üreticileri Birliği, hizlial.com, Diamond Mücevharat, Nature Time Sağlık Ürünleri gibi birçok farklı sektörden müşteriye hizmet veriyor. Ayrıca, Pimaş Siding, Pimapen ve markalarının çizgi altı tasarım çalışmalarını da yürütüyor.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları