25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Soyaktan Müşteri Memnuniyetini Artıran Canlı Destek
16 Eylül 2008 Salı 09:24

Soyak'tan Müşteri Memnuniyetini Artıran Canlı Destek

Soyak, Müşteri Hizmetleri Gelişim projesi kapsamında geliştirdiği yeni bir kavram olan Canlı Destek Hizmeti ile müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyor.

Soyak, Müşteri Hizmetleri Gelişim projesi kapsamında sağladığı hizmetlere yeni bir kavram getiriyor. Yeni uygulaması Canlı Destek Hizmeti ile Soyak, müşterileriyle interaktif bir ortamda hızlı bilgi alışverişi sağlamayı ve müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyor.

Soyak Müşteri Hizmetleri tarafından yürütülen bu proje ile self servis kanallarının geliştirilmesi ve müşterilerin kendi güncel bilgilerine ulaşması planlanıyor. Bu portalda müşteriler, satış sözleşmesinin imzalanması sonrasında, malzeme seçimleri, aboneliklerin tahsisi, site yönetimlerinin oluşturulması, daire teslimleri gibi konularda Müşteri Hizmetleri Yetkilisi ile Internet ortamında interaktif söyleşiyle sorularının yanıtlarını anında alabiliyorlar.

Canlı Destek Hizmeti öncelikle Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri kapsamında Mavişehir Projesi A ve B Bölgeleri ile Evreka ve Evreka Rezidans Projeleri için hizmet veriyor. Bir sonraki adımda ise, mevcut Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri kapsamında tüm projelere hizmet vermek hedefleniyor.

Canlı Destek Hizmeti'ne www.soyak.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları