17 Ekim 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Soyak ve CMC İşbirliği 3 Yaşında
22 Aralık 2007 Cumartesi 12:28

Soyak ve CMC İşbirliği 3 Yaşında

Soyak, CMC işbirliğinde başarılı 3 yıl Soyak müşterileri ev almak istediklerinde çağrı merkezini arıyor.

Çağrı merkezi sektörünün önde gelen firmalarından CMC (Customer Management Center) tarafından hayata geçirilen Soyak Çağrı Merkezi, konut arayışında olanlardan büyük ilgi görüyor. Soyak Müşteri Hizmetleri çatısı altında 444 0 795 üzerinden hizmet veren Soyak Çağrı Merkezi, 3 yıl gibi kısa bir süre içerisinde büyük bir başarıya ulaştı. İnşaat sektöründe ilk olma özelliği taşıyan Soyak Çağrı Merkezi sayesinde ev almak isteyenler satış ofislerine gitmeden Soyak’ın yeni konut projeleri ve konut satışlarıyla ilgili tüm detaylı bilgileri telefon üzerinden edinebiliyorlar.

Haftanın 7 günü 09:00-22:00 saatleri arasında hizmet veren Soyak Çağrı Merkezi, inşaat sektöründe faaliyet gösteren en kapsamlı çağrı merkezi olma özelliğini taşıyor. Soyak Çağrı Merkezi kapsamında daire tipleri, metrekareleri, fiyatları, ödeme koşulları, kredi başvurusu için gereken evraklar, sosyal aktiviteler ve satış ofisleri gibi konular hakkında ayrıntılı bilgi alınabiliyor. Satış sonrası müşteri hizmetleri kapsamında ise Soyak müşterilerinden gelen şikayet ve talepler CMC tarafından kayıt altına alınarak özel olarak oluşturulan bir sistem sayesinde Soyak yetkililerine anında iletiliyor: Böylece sorunlar kısa sürede çözümlenerek hedeflenen müşteri memnuniyeti sağlanıyor. CMC tarafından hayata geçirilen bu sistem sayesinde Soyak kendi bünyesinde yer alan müşteri hizmetlerinin çağrı performansı takip edilebiliyor.

www.soyak.com.tr web adresi üzerinden yaşadığı sorunlar ve Internet üzerinden gerçekleştirilen Internetten satış e-kredi hizmeti kapsamında yaşanan problemler de Soyak Çağrı Merkezi’nde görev yapan müşteri temsilcileri tarafından çözümleniyor. Soyak’ın yeni konut projeleri ve özel kampanya dönemlerinin potansiyel müşterilere dış arama yoluyla duyurulması da Soyak Çağrı Merkezi aracılığıyla yapılıyor.

Soyak Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tarık Ongun, CMC ile birlikte bir ilke imza attıklarının altını çizerek, projenin büyük başarı elde ettiğini söyledi: “Konut satın alırken yaşanan sıkıntıları ve güçlükleri çok iyi biliyoruz. Bu nedenle, satışa sunduğumuz projelerle ilgilenen herkesin en ayrıntılı şekilde bilgi alabileceği bir çağrı merkezi oluşturmak istedik ve 3 yıl önce CMC ile birlikte yola çıktık. Proje öyle bir noktaya geldi ki, artık çağrı merkezimizi arayanlar dilerlerse satış işlemlerini telefonda bile başlatabiliyorlar. Çağrı merkezimiz her geçen gün artan bir ilgi görüyor. CMC’nin vizyoner yaklaşımı ve ihtiyaçlarımızı çok iyi analiz etmesi projenin bu denli başarılı olmasındaki en büyük etken diyebilirim.”

CMC Genel Müdürü Başak Soykan ise Soyak için hayata geçirdikleri çağrı merkezi projesiyle ilgili olarak şu noktalara değindi: “CMC olarak hayata geçirdiğimiz projelerin her zaman için en kapsamlı ve eksiksiz şekilde yapılandırılmasına gayret ediyoruz. Soyak projesinde de aynı şekilde hareket ettik. Soyak’ın firma yapısını, vizyon ve anlayışını kavradıktan sonra, ev satın almak isteyenlerin hareket biçimi ve gereksinimlerini araştırdık. Soyak Çağrı Merkezi projesine de tüm bu çalışmaların ardından şekil verdik. Soyak gibi gayrimenkul sektörümüzün öncü ve lider markasıyla böylesine başarılı bir çalışma gerçekleştirmiş olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Kendi alanında bir ilk olan bu projenin, sektördeki diğer firmalar için de yepyeni ufuklar oluşturduğuna inanıyorum.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları