29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sosyal Medya Eğitim Programı Başlıyor
12 Nisan 2012 Perşembe 13:07

Sosyal Medya Eğitim Programı Başlıyor

İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgi Eğitim ve sosyalmedya.co tarafından düzenlenen Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı ikinci dönemi 17 Nisan’da başlıyor.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgi Eğitim ve sosyalmedya.co işbirliği ile düzenlenen Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı 2. Dönemi 17 Nisan 2012’de İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde başlıyor. Programda, katılımcılara markaların sosyal medyaya nereden başlaması gerektiğinden bütünsel bir sosyal medya stratejisi oluşturmaya kadar geniş bir çerçevede sosyal medya uzmanlığı üzerine eğitim verilecek.

Programın içeriği, dijital çağda etkili sosyal pazarlama, dijital PR ve online itibar yönetimi, sosyal medyada etik, marka yönetimi, sosyal CRM, mobil pazarlama, online itibar yönetimi, strateji ve kriz yönetimi konularından oluşuyor.

13 hafta sürecek olan  sertifika programının 5. haftasında katılımcılara gerçek bir brief verilecek ve 13 haftanın sonunda, katılımcılar verilen brief’e cevaben strateji sunumu hazırlayacaklar.

Programa katılmak için herhangi bir akademik dereceye ihtiyaç yoktur. Sosyal medya iletişimi ve pazarlaması alanında kendisini geliştirmek isteyen herkes programa katılabilir ve mesleki sertifikasyon almaya hak kazanabilir.


Eğitim Tarihleri: 17 Nisan 2012 – 14 Temmuz 2012
Program Süresi: 13 Hafta
Yer: İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları