23 Haziran 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sonyden Walkman B170 Serisi
04 Şubat 2012 Cumartesi 17:27

Sony'den Walkman B170 Serisi

Sony’nin 2 ve 4 GB’lık kapasite seçenekleri ile sunduğu, yeni ve renkli MP3 çaları Walkman B170 serisi, küçük ve hafif oluşu ile her yere kolaylıkla taşınabiliyor

Sadece 28 g ağırlığı ile yeni Walkman® B Serisi, beraberinizde dilediğiniz her yere götürmeye yetecek kadar küçük ve hafif. Küçük boyutlarına rağmen ses açısından da son derece güçlü. Walkman® B170’in sadece Bas Güçlendirme düğmesine basılarak, düşük frekanslı sesler oldukça zengin ve çarpıcı hale geliyor.

Üç dakikada şarj oluyor

Walkman® B170, sadece üç dakika içinde, 90 dakika dinleme için yeterli oranda şarj ediliyor ve özellikle  acelesi olanlar için çok ayrıcalıklı bir özellik sunuyor. Pili tam olarak şarjlıyken, 18 saat gibi uzun bir süre boyunca hiç durmaksızın müzik dinlemeye olanak tanıyor. Uzun seyahatler için çok ideal.

Tarzınızı gösterin

Walkman® B Serisi, en sevdiğiniz MP3 çalarınızı etrafınızdaki insanlara gösterebilmeniz için ayrı aksesuarlar da sunuyor. Cihazın, kullanıcının  kemerine, çantasına veya kıyafetine rahatlıkla takabileceği şık bir klipsi de bulunuyor.

Kablolara ihtiyacınız yok

Sevilen şarkıları cihaza yüklemek de oldukça kolay. Walkman®, dahili USB bağlantısı sayesinde hiçbir ek kabloya ihtiyaç duyulmaksızın Windows işletim sistemi bulunan herhangi bir kişisel bilgisayara doğrudan bağlanabiliyor. Dosya kopyalama, hiçbir dosya transfer yazılımı yüklenmesini gerektirmeyen, basit bir sürükle ve bırak işleminden oluşuyor. Walkman®, aynı zamanda uyumlu hi-fi veya otomobil teyp sistemlerine de bağlanarak doğrudan kayıttan çalmanın keyfini de sunuyor.

Ruh halinize en uygun şarkıyı mı arıyorsunuz?

ZAPPIN arama teknolojisi müzik koleksiyonunuzu tarayarak hiçbir menü veya çalma listesi olmaksızın her bir parçanın küçük bir kısmını çalıyor. Beğendiğiniz parçayı duyduğunuzda ZAP düğmesine tekrar basarak şarkının tamamını dinlemeniz mümkün.

Yeni modelde göze çarpan diğer özellikler arasında ise kullanıcının duyduğu sese şekil verecek bir yerleşik ekolayzır ile akla birdenbire geliveren duygu, düşünce ve notları unutmadan kayda almak için mükemmel bir seçenek olan ses kayıt özelliği de bulunuyor.

Sony Walkman® B170 Serisi, 2GB ve 4GB kapasite seçenekleri ile raflardaki yerini Mart ayında alacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları