25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sonyden Walkman® B Serisi MP3 Çalarlar
30 Mayıs 2011 Pazartesi 12:43

Sony'den Walkman® B Serisi MP3 Çalarlar

Sony'nin yeni ve kompakt Walkman® NWZ-B160F/B160 MP3 çalarları, zengin ve derin bas sesler için tek dokunuşta güçlendirme düğmesine sahip.

Koşarken, seyahat ederken veya arkadaşlarınızla birlikteyken, Sony"nin en son Walkman® B Serisi MP3 çalarları size zengin bir ses kalitesi vaat ediyor. Yeni Walkman® NWZ-B160 ultra-taşınabilir MP3 çalarlar Haziran 2011 tarihi itibariyle raflardaki yerini alacak.

Tam 28 gramlık ağırlığı ve 10 cm"den küçük boyutu ile Walkman® B Serisi, göz alan canlı kontrast renk seçenekleri sunuyor.

Kompakt boyutlarına rağmen, Walkman® B Serisi sunduğu kullanım kolaylığı ve Sony"ye has mükemmel ses kalitesi ile kendini diğerlerinden ayırıyor. Ne tür müzikten hoşlanırsanız hoşlanın, dolgun, derin bas ile zengin bir Walkman® ses kalitesi deneyimi yaşatıyor. Sesin gücüne daha da güç katmak için bas tuşuna basıp, uyumlu renkteki güç ışığının müzik ile birlikte yanıp sönmesini izlemek yeterli. 18 saatlik pil ömrü, daha uzun süre müzik dinlemenizi sağlıyor. Ama aceleniz varsa, Walkman"inizi sadece 3 dakikalığına şarj ederek, 90 dakikalık çalma süresi elde edebiliyorsunuz.

Yeni seri ile gelen çıkartılabilir klips, Walkman®"inizi kemer, çanta askısı, gömlek ya da pantolonunuzun cebine takmanıza olanak tanıyor.

Walkman®"e dijital müzik koleksiyonunuzu yüklemek de son derece kolay. Tek yapmanız gereken, MP3 çaların yerleşik USB bağlantısını bilgisayarınıza takarak dosyaları sürükleyip bırakmak veya Windows Media® Player 11/12 üzerinden transfer etmek. ZAPPIN™ şarkı arama teknolojisi, tüm müzik dosyalarınızı hızlıca gözden geçirmenize imkan veriyor. Sadece ZAPPIN™ düğmesine basın ve menü veya çalma listeleri arasında arama yapmaksızın zahmetsizce her şarkıdan kısa birer parça dinleyin.

Önemli Teknik Özellikler
NWZ-B160 serisi
Kapasite (128 kbps MP3 dosyaları ile yaklaşık şarkı sayısı): NWZ-B163: 4GB (yaklaşık 980 şarkı)NWZ-B162/B162F: 2GB (yaklaşık 470 şarkı)
Ses dosya formatları: MP3; WMA (DRM olmayan)
Ekran: 3-satırlı LCD
Müzik çalma modları: Normal / Tümünü Tekrarla / 1 Şarkı Tekrarla / Tümünü Karışık Tekrarla / ZAPPIN™ Kısa/Uzun
Diğer fonksiyonlar: Uyumlu renkteki güç ışıklı Bas Güçlendirme; 5-bantlı Equalizer; sürükle ve bırak dosya transferi ile doğrudan USB bağlantısı; Ses Kayıt; (sadece B162F: FM Kayıt özellikli FM radyo alıcısı)
Şarj zamanı (USB ile): 90 dakikalık çalma süresi için, yaklaşık 3 dakikalık kısmi şarj; Yaklaşık 70 dakikada, tam şarj
Pil ömrü: 128kbps"lik MP3 dosyalarında 18 saatlik çalma süresi (equalizer/Bas "kapalı")
Boyutlar (yaklaşık - çıkıntılı parçalar dahil değildir): En 90,7 x Yükseklik 22 x Derinlik 14.7mm
Ağırlık (yaklaşık): 28g
Beraberinde gelen aksesuarlar: Kulaklık (MDR-E804Y), Çıkartılabilir klips

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları