24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sonyden Micro Vault™ Style
02 Mart 2011 Çarşamba 11:40

Sony'den Micro Vault™ Style

Sony'nin son derece kompakt ve renkli yeni mini USB sürücüsü Micro Vault ™ Style, sizin için en önemli dosyaları modaya uygun bir şekilde saklamanıza olanak tanıyor.

4GB, 8GB ve 16GB kapasitelerde satışa sunulan bu USB"ler, sarı-yeşil LED göstergeleri ile de dikkat çekiyor. Üstelik 50 TL değerindeki File Rescue programı hediye olarak sunuluyor ve x-Pict Story™ yazılımını da ücretsiz olarak içeriyor.

Sony şimdi, Micro Vault USB sürücü ailesine ilginç bir giriş seviyesi ürünü ekledi. Micro Vault ™ Style mini sürücü, her yere götürülebilecek kadar küçük ve renkli. Bütün dokümanlarınızı, fotoğraflarınızı ve müzik parçalarınızı saklamak için ideal olan Micro Vault™ Style, 4GB, 8GB ve 16GB"lık kapasitelerde satışa sunuluyor. Beyaz veya sınırlı sayıdaki pembe ve küf yeşili renk seçeneklerine sahip şık ve çok ince bu sürücü, netbook ve notebook PC"ler gibi bugünün USB portlu kompakt cihazları için oldukça uyumlu bir mini cihaz.

Bir küp şeker kadar küçük, 4.6 mm incelikte ve sadece 4g ağırlığında olan Micro Vault™ Style, dosya transferi boyunca görsel onay sağlayan, sürücünün üstündeki parlak sarı-yeşil LED ile her açıdan görülebiliyor.

Yeni sürücü, anahtarlığınıza, telefonunuza veya MP3 çalarınıza takılmak için askı halkası deliğine de sahip. Akıllı yeni kapsız tasarım, PC"nizin USB yuvasına doğrudan giriyor, güvenilir depolama ve veri transferi için tam bir uyum sağlıyor.

PC masaüstünüzde göründüğünde, Micro Vault™ Style diğer USB cihazlarından kolaylıkla ayırt ediliyor. Hızlı sürücü teşhisi, diğer sürücülerin yanında kolay tanınması için özel bir sürücü ismi atıyor.

Sadece bir USB değil, komple bir depolama çözümü
Micro Vault™ Style, sadece bir USB sürücüsü olmanın ötesinde, dijital verilerinizden en iyi sonucu elde etmek için ücretsiz indirilen yazılımları da içeren komple bir depolama çözümü aynı zamanda.

Kayıtlı Micro Vault ™ Style sahipleri için http://www.sony.net/Products/Media/Microvault"da hazır olan File Rescue, kaza ile zarar gören veya silinen dosyaları kurtarıyor. %90"lık başarılı kurtarma oranı ile yazılım, JPEG fotoğrafları, MPEG veya AVCHD videoyu ve MP3 müzik dosyalarını içeren değerli verileri kazandırmaya yardımcı olma konusunda temel bir destek yazılım özelliği taşıyor. Ayrıca kayıtlı kullanıcılar için ücretsiz olarak indirilmeye hazır olan x-Pict Story™ yazılımı, herhangi birinin hatıra fotoğraflarından slayt şovlar yaratmasına yardımcı oluyor. Bu kullanıcı dostu paket, profesyonel görünümlü sunumlar yaratmak için en beğendiğiniz fotoğraf ve müziklerinizi güzel görsel efektlerle birleştiriyor. Picture Motion Browser yazılımı ile entegrasyon, YouTube™ gibi paylaşım sitelerine slayt şovlar yüklemeyi hızlandırıp kolaylaştırıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları