13 Mayıs 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sonyden Micro Vault MACH Flash Bellek
18 Ocak 2012 Çarşamba 12:37

Sony'den Micro Vault MACH Flash Bellek

Sony’nin SuperSpeed USB 3.0 teknolojisi ile sunduğu ilk flash bellek ürün ailesi olma özelliğini taşıyan yeni Micro Vault MACH ile dosya kaydetmek, paylaşmak ve yüklemek süper hızlı hale geliyor.

Sony, yeni flash belleği Micro Vault MACH ile tüketicilere, medya dosyalarını daha da yüksek hızlarda kaydetme, paylaşma ve yükleme imkanı sunuyor. Micro Vault MACH, Sony’nin asla hızınızı kesmeyecek çarpıcı performans için SuperSpeed USB 3.0 teknolojisi ile sunduğu ilk flash bellek ürün ailesi olma özelliğini taşıyor.

Süper hızlı ve uyumlu çözümler

Micro Vault MACH, hareket halinde rahat ve güvenilir ultra hızlı veri transferleri yapma ihtiyacı duyan bireysel kullanıcılar ve iş dünyası için ideal bir çözüm sunuyor. 8 GB’tan 64 GB’a kadar kapasitelerde temin edilebilen Micro Vault MACH, 120 MB/s (okuma) ve 90 MB/s’ye (yazma) ulaşan veri hızları sunuyor. Müzik, fotoğraf, HD video ve zengin medya dosyalarını daha hızlı paylaşmanın ve yüklemenin keyfini yaşatıyor.

Micro Vault MACH, ayrıca, USB 2.0 ile geriye dönük uyumlu olduğundan, SuperSpeed USB 3.0 standardını desteklemeyen mevcut kişisel bilgisayarlar ve diğer cihazlar ile de kusursuz şekilde kullanılabiliyor.

Şık ve darbelere dayanıklı gövdeye bir de beş yıl garanti süresi

Micro Vault MACH, günlük darbelere dayanmak üzere imal edilmiş şık ve sağlam bir alüminyum gövde ile korunuyor. Geri çekilebilir USB konektörünün mekanizması, daha da yüksek taşınabilirlik için sürücünün boyutlarını küçültürken aynı zamanda ek koruma da sağlıyor. Sürücünün kullanımda olduğu sırada veri transferlerinin gerçekleştiğine dair görsel onay verecek pratik bir LED göstergesi bulunuyor. Kullanıcının içini daha da rahatlatabilmek için tüm sürücüler standart beş yıllık garantiye sahip.

Verileri kurtaracak, özel fotografik sunumlar yaratacak yazılım çözümleri

Micro Vault MACH serisi için indirilebilir yazılımlar arasında File Rescue ve x – Pict Story™ de bulunuyor. File Rescue, kullanıcıların yanlışlıkla silinmiş olabilecek önemli verileri kurtarmasına imkan vererek görüntüler, filmler ve müzik dosyaları gibi kayıp verilerin kurtarılmasını son derece kolay hale getiriyor. X – Pict Story™ yazılımı, Micro Vault üzerinde saklanan dosyaları kullanarak otomatikleştirilmiş fotoğraf sunumunun yaratılmasına imkan veriyor.

Sony’nin yeni Micro Vault MACH USB 3.0 SuperSpeed flash bellek sürücü serisi raflardaki yerini aldı bile.

Teknik özellikler: USM8GQ, USM16GQ, USM32GQ, USM64GQ

Bağlantı noktası tipi : Tip A USB

Güç kaynağı : USB veri yolundan güç alma (harici güç kaynağı gerekmez)

Uyumlu aygıtlar :

Tip A USB bağlantı noktası ile donatılmış, Windows işletim sistemli bilgisayarlar

Tip A USB bağlantı noktası ile donatılmış Macintosh bilgisayarlar

Uyumlu işletim sistemi :

Windows 7, Windows Vista, Windows XP (SP3 veya sonrası), Mac OS X 10.1-10.7

Kapasite bilgisi : Kapasite 1 GB = 1 milyar bayt üzerine kuruludur

Belleğin bir kısmı veri yönetimi işlevleri için kullanılmaktadır; dolayısıyla, kullanılabilir saklama kapasitesi cihaz üzerinde belirtilen miktardan azdır.

Transfer hızı (okuma) : 8GB: 60MB/s (maksimum), 16GB/32GB/64GB: 120 MB/s (maksimum)

Yazılım (indirme) :File Rescue, x-Pict Story

LED göstergesi :VAR

Harici boyutlar:

Geri çekilmemiş: 19,7 x 9,7 x 69,4 mm (yaklaşık)

Geri çekilmiş: 19,7 x 9,7 x 58 mm (yaklaşık)

Ağırlık : 14g (yaklaşık)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları