02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sonyden Handycam GW55VE Kamera
06 Mart 2012 Salı 20:50

Sony'den Handycam GW55VE Kamera

Sony’nin yeni video kamera modeli Handycam GW55VE, beş metreye kadar suya, toza ve 1,5 metreye kadar yüksekten düşmelere karşı dayanıklı.

Sony, havuz başında size eşlik edecek mükemmel ortağınızı sunuyor. Plaj ziyaretleri, denizde şnorkelle çıkılan keşifler ve aileyle birlikte evin dışında geçirilecek eğlenceli saatlerde yanınızdan asla ayıramayacağınız Sony Handycam® GW55VE video kamera, beş metreye kadar derinliklerde su geçirmiyor. Toza ve 1,5 metreye kadar yüksekten düşmelere karşı da dayanıklı olduğundan, ani sağanaklara yakalanmak veya havuz başında ya da plajda kazara elinizden düşürmekten korkmanıza gerek yok.

Suya dayanıklı, gelişmiş teknolojisi ile çok ayrıcalıklı

Günlük maceralarınız için üretilen, suya dayanıklı Sony Handycam® GW55VE, beraberinde her koşul altında net, titreşimsiz, Full HD fotoğraf ve videolar çeken gelişmiş teknoloji ile birlikte geliyor. GW55VE, tam da Handycam®’den beklenecek düzeyde bir görüntü kalitesi sunuyor. Exmor R™ CMOS Sensör, diğer video kameralarının bocaladığı düşük ışıklı ortamlarda bile mükemmel detaylara sahip, düşük parazitli video ve fotoğraflar çekilmesini sağlıyor.

Görüntüleri tüm ayrıntıları ve netliği ile çekin

Exmor R™ CMOS Sensör’ü, Sony’nin geniş açılı sahnelerden dramatik yakın çekimlere kadar her şeyi yakalama becerisine sahip olan yüksek kaliteli G Objektif tamamlıyor. Genişletilmiş Zum, 10x optik zum mesafesini, güçlü 17x maksimum zuma kadar çıkarıyor. Piksel Süper Çözünürlük işlemesi sayesinde ise net, son derece yüksek detaylara sahip yüksek zumlu çekimleri mümkün kılıyor. Görüntüyü zumlarken veya yürürken bile sarsılmasız sonuçlar için el titremesinin etkilerini telafi eden Aktif Modlu Optik SteadyShot sayesinde video çekimleri daha da net gözüküyor.

Akıllı Panoramik Çekim ile geniş sahneleri yakalayın

Bir Handycam®’de ilk defa, Akıllı Panoramik Çekim, büyük bir görüş sahasına yayılmış çok geniş sahneleri yakalamaya imkan veriyor. En büyük sahneleri çekebilmek için tek yapmanız gereken, deklanşöre basarak HD video kamerayı sahne boyunca kaydırmak. Handycam®, Yüz ve Hareket tespit uygulamalarını kullanarak, hareket eden insan ve nesnelerin bile, siz kamerayı kaydırırken doğal çıkmasını sağlıyor.

Otoportre çekmenin keyfini yaşayın 

Handycam®’deki bir diğer yenilik olan Otoportre Zamanlayıcısı, video kamera kol mesafesinde tutulurken siz ve arkadaşlarınızın uygun şekilde çerçevelenmiş, net odaklı fotoğraflarını çekiyor. Handycam® GW55VE, Yüz Algılama sayesinde yüzün hiçbir kısmını çerçeve dışında bırakmayan, harika otoportreler çekmenize imkan veriyor.

Herhangi bir çekim fırsatından en iyi performansı alın: Sualtındayken bile...

Akıllı Otomatik Ayarlama, 99’a kadar farklı sahne tipini tanıyarak video kamera ayarlarını en iyi sonuçları almanızı sağlayacak şekilde kendisi yapıyor. Hatta, denizaltında çekeceğiniz videoların zengin, doğal renkleri ile daha iyi gözükmesini sağlamak üzere özel bir Sualtı modu da bulunuyor.

Yol arkadaşınıza güvenin

Yolculuklarda yanınıza alabileceğiniz ideal bir yol arkadaşı olan su geçirmez Handycam®, aynı zamanda tüm video ve fotoğrafların nerede çekildiğini kaydeden yerleşik bir GPS’e de sahip. Mevcut konumunuz ekran üzerinde görülebiliyor veya eve döndüğünüzde GPS’e kaydedilen tüm hatıralarınız dizüstü bilgisayarınızda heyecan verici çevrimiçi haritalar üzerinde görüntülenebiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları