08 Mayıs 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sony X Serisi Kablosuz Hoparlör Yuvası
10 Ocak 2012 Salı 17:53

Sony X Serisi Kablosuz Hoparlör Yuvası

Sony, Mayıs ayında Türkiye’deki müzikseverlerle buluşacak olan yeni X Serisi ‘Made for iPod/iPhone/iPad’ hoparlör yuvası RDP-X200iP modeli ile tüketicilere, mükemmel ses ve tasarım arayışınızdan sakın taviz vermeyin diyor.

Günümüzün dijital yaşam tarzına uygun olarak tasarlanan yeni X Serisi, müziğin tadını tam da istediğiniz şekilde çıkartmanızı sağlıyor. Kullanıcılar, iPod/iPhone/iPad’lerini yuvaya yerleştiriyor, bir yandan cihazları şarj olurken diğer yandan kendilerini müziğe bırakabiliyor ya da bunun yerine, iPod/iPhone/iPad, akıllı telefon, tablet veya kişisel bilgisayarlarından evdeki kablosuz ağlar üzerinden müzik yayını yapabiliyor.

Yeni model, her koşulda, kullanıcının, mobil cihazını yanında tutarken bir yandan da müziğin tadını çıkarmasının harika bir yolu oluyor. İster yuvada olsun ister kablosuz ağ üzerinde, X Serisi’ni her türlü yaşam alanının merkezine oturtacak güce ve zengin detaylara sahip ses ile ödüllendiriliyor.

X Serisi kullanıcı, o anda ne yapıyor olursa olsun, kablosuz olarak bağlanmak ve müzik koleksiyonunun keyfine varmak için daha fazla seçenek sunuyor. Kullanıcılar, en sevdikleri şarkıları, akıllı telefonlar, tablet bilgisayarlar veya kişisel bilgisayarlarından Bluetooth® üzerinden aktarıp, yayınlayabiliyor.

Sony’nin yeni X Serisi RDP-X200iP modeliaynı zamanda 40W toplam hoparlör gücü de sağlıyor. Ayrı tiz hoparlörler, yumuşak, detaylı vokaller ve hiçbir taviz verilmeyen bas ile mükemmel ses kalitesi sunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları