25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sony Mobiltel İşbirliği
22 Haziran 2012 Cuma 12:10

Sony Mobiltel İşbirliği

Sony Mobile Communications Türkiye, Mobiltel İletişim Hizmetleri ile distribütörlük anlaşmasına vardı.

Bu anlaşmayla ilk etapta; Sony Xperia™ serisinden Xperia P ve Xperia Sola modelleri Avea bayilerinden satışa sunulacak. İlerleyen dönemlerde ise, diğer Sony Xperia™ modelleri de Avea bayilerinde raflardaki yerini alacak.

Eşsiz Sony Xperia deneyimini herkesin yaşamasını amaçladıklarını belirten Sony Mobile Communications Türkiye, Yunanistan, İsrail Pazarlama Direktörü Aysun Şabanlı; “Sony Xperia, tüketicileri alıştıkları akıllı telefon anlayışının dışına; çok farklı bir deneyime davet ediyor. Biz de bu deneyimi herkesin yaşamasını amaçlıyoruz. Bu kapsamda önemli işbirliklerine imza atıyor ve son olarak sektöründe önemli bir konuma sahip Mobiltel İletişim Hizmetleri ile distribütörlük anlaşmasına varmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Mobiltel Genel Müdürü Yücel Kubanç ise bu işbirliğiyle ilgili olarak, “Telekomünikasyon sektörünün son iki yılda en hızlı büyüyen şirketi olan Mobiltel, Sony Mobile işbirliği ile çok güçlü bir markayı bünyesine katmış oluyor. Hem dünyada, hem de Türkiye’de hızla büyüyen akıllı telefon pazarında giderek güçlenen ve payını artıran Sony Mobile ile işbirliği yapmak bizi çok heyecanlandırıyor.“ dedi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları