22 Haziran 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sony Ericssonda Bölge Ataması Yapıldı
25 Ocak 2012 Çarşamba 09:21

Sony Ericsson'da Bölge Ataması Yapıldı

Sony Ericsson, Türkiye’yi Akdeniz Bölgesinde Stratejik Öneme Sahip Öncelikli Bir Konuma Getiriyor

Sony Ericsson 1 Ocak 2012 itibariyle Fransa, İspanya, İtalya, Portekiz, Belçika, Lüksemburg, Yunanistan, Türkiye ve İsrail’deki satış operasyonlarını Fransa merkezli tek bir bölge organizasyonu altında birleştirdi. Antonios Barounas bu yapılanma bağlamında Akdeniz Bölgesi Başkanı olarak atandı. Yeni organizasyonun Fransa, İspanya, İtalya, Yunanistan ve Türkiye’de yönetim ofisleri bulunuyor.

Sony Ericsson Android akıllı telefon stratejisinde öncelikli role sahip bir ülke olarak Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi için kritik önemi bulunuyor. Bu yeni bölgesel yapılanma Sony’nin 4 ekran stratejisinin bir parçası olarak kullanıcılarına benzersiz bir Android tabanlı akıllı telefon deneyimi sunmasını kolaylaştırması için tasarlandı. Bu yapılanma karar alma sürecini hızlandırarak Xperia akıllı telefon kullanıcılarına daha iyi bir marka deneyimi sunulmasına da imkan verecek.

Sony Ericsson Akdeniz Bölgesi Başkanı Barounas daha önce Sony Ericsson Güneydoğu Avrupa Bölge Direktörlüğü ve Batı Avrupa Satış Direktörlüğü görevlerinde bulunmuş ve başarılı gelişmelere imza atmıştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları