24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sony Cyber-shotlar CES 2012de
10 Ocak 2012 Salı 17:16

Sony Cyber-shot'lar CES 2012'de

Sony, kullanımı kolay dört yeni dijital fotoğraf makinesi Cyber-shot™ DSC-W630, W620, W610 ve S5000 modeliniilk kez, dünyanın en önemli tüketici elektroniği fuarlarının başında gelen CES 2012’de tanıttı.

Sony, bas-çek fotoğraf makineleri hiçbir zaman bu kadar tatmin edici ve bu kadar eğlenceli bir deneyim sunmamıştı dedirtecek yeni Cyber-shot™ dijital fotoğraf makinelerini, ilk kez, CES 2012’de tanıttı. Sony’nin sunduğu dört yeni kompakt fotoğraf makinesi, harika fotoğraflar çekmeyi herkes için kolay hale dönüştürüyor. Cyber-shot™ W630, W620, W610 ve S5000 yüksek kaliteli yaratıcı görüntülemeyi herkes, hatta eline ilk defa dijital fotoğraf makinesi alanlar için bile çocuk oyuncağı haline geliyor.

Daha düşük ışıkta bile daha net görüntüler elde edin

Cyber-shot™ W620, W610 ve S5000 fotoğraf makinelerinde bulunan SteadyShot görüntü sabitleme özelliği, elde yapılan çekimlerde daha düşük bulanıklığa sahip, daha net görüntüler elde edilmesini sağlıyor. W630’un sahip olduğu Optical SteadyShot, yüksek zum ayarlarında bile HD video veya fotoğraflar çekilirken, fotoğraf makinesinde meydana gelen titreme ile daha da etkin şekilde mücadele etmek üzere geliştirilmiş durumda.

360 derece panoramik görüntülerin keyfini çıkarın

Tüm modellerde bulunan yeni 360 Panoramik Çekim özelliği, doğa manzaraları, şehir manzaraları ve daha birçok sahnenin tam panoramik görüntüsünü elde ediyor. Tek yapmanız gereken, deklanşöre basarak kamerayı sahne boyunca kaydırmak. Çekilen yüksek sayıda görüntü otomatik olarak birleştirilerek nefes kesici 360 derece fotoğraflar yaratılıyor.

Akıllı Otomatik Çekim özelliği ile hiçbir anı kaçırmayın

Bir sonraki fotoğraf çekme fırsatını nasıl en iyi şekilde kullanabileceğinizden emin değil misiniz? Akıllı Otomatik Çekim Modu (iAUTO) portrelerden alacakaranlık sahnelerine kadar 33 farklı çekim durumunu tanıyor. Cyber-shot™, hiçbir telaşa yer vermeksizin net, doğal sonuçlar için pozlandırmayı ve diğer fotoğraf makinesi ayarlarını otomatik olarak yapıyor.

Yeni efektlerle sanatsal harikalar yaratmak mümkün

Yapılan bir diğer ek rötuş ise Cyber-shot™ W630, W620 ve S5000’e kamera içi sanatsal görüntülerin kolaylıkla yaratılması için eklenen dört yeni Picture Effect(Görüntü Efekti) özelliği oluşturuyor. Kullanıcılar, fotoğraflarını, hiçbir bilgisayar veya fotoğraf düzenleme yazılımına ihtiyaç duymaksızın Pop Renk, Oyuncak Fotoğraf Makinesi, Kısmi Renk ve Yumuşak High Key ile geliştirebiliyor.

Dijital görüntüleme dünyasına girişte Sony’nin sunduğu mükemmel bir fırsat olan Cyber-shot™ S5000, W Serisi modellerindeki eğlenceli ve kullanımı kolay birçok özelliği paylaşıyor. Her yerde bulunabilen AA piller ile çalışan cihaz, fotoğrafçılığa yeni başlayanlar için harika bir fiyat-özellik dengesine sahip, pratik bir seçenek sunuyor.

Dört yeni fotoğraf makinesinin tümü de PlayMemories Home yazılımı önceden yüklenmiş halde geliyor. Kolay izleme, düzenleme, baskı, e-posta ile gönderme, web sitelerine yükleme, diske yazma ve daha birçok özellikten faydalanabilmek için tek yapılması gereken Cyber-shot™’ı bilgisayara bağlamak.

Şubat’ta satışta

Cyber-shot™ ile uyumlu aksesuar yelpazesi artık şık, pratik koruma sağlayan bir dizi yeni taşıma çantası seçeneğini de kapsıyor. Sony’nin yeni Cyber-shot™ W630, W620, W610 ve S5000 dijital kompakt fotoğraf makineleri, Şubat 2012 tarihinden itibaren mağazalardaki yerini alıyor.

Teknik özellikler

Cyber-shot™ W630: 16,1 megapiksel, Carl Zeiss 5x optik zum/25mm geniş açı, Optical SteadyShot Aktif modu ile HD video (elektrikli stabilizasyon ile birlikte)

Cyber-shot™ W620: 14,1 megapiksel, 5x optik zum, HD video

Cyber-shot™ W610: 14,1 megapiksel, 4x optik zum

Cyber-shot™ S5000: 14,1 megapiksel, 5x optik zum

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları