26 Ocak 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SolidWorks 2012’de 200 Yeni İşlev
03 Kasım 2011 Perşembe 16:40

SolidWorks 2012’de 200 Yeni İşlev

Lider CAD yazılımının 20. sürümü, SolidWorks tasarımcı topluluğuna 200'den fazla yeni işlev sağlıyor.

DS SolidWorks kullanıcıların daha verimli bir şekilde çalışmasına olanak tanıyan ve ürün geliştirme sürecinin tamamında daha iyi tasarım kararları almaları için gereksinim duydukları verileri onlara sağlayan kapsamlı 3D tasarım çözümü Solidworks®2012'yi tanıttı.

SolidWorks 2012'nin avantajları, montaj ve çizim özellikleri, yerleşik simülasyon, tasarım maliyetlendirme, yönlendirme, resim ve animasyon oluşturma ve ürün veri yönetimi gibi alanlarda tasarım ekiplerini her gün olumlu yönde etkileyecek çeşitli geliştirmelerden oluşuyor.

SolidWorks 2012'deki 200 iyileştirme, tasarımda yenilikçiliği ve tasarım ekibi üretkenliğini destekleyerek tasarımcıların işini şu konularda kolaylaştırıyor:
• En sık kullanılan tasarım işlevlerini otomatikleştirme;
• Daha etkili bir iş akışı için performans ve kaliteyi artırma;
• Daha hızlı tasarımlar için ürün geliştirme süreçlerini temelden değiştirme;
• Yaratıcılık ve verimlilik için işbirliği ve ekip bağlantısı desteğini artırma.

SolidWorks Türkiye Bölge Satış Yöneticisi Murat Tüzüm, ürün geliştirme sürecinde tasarımcıyı adım adım yönlendiren yeni sürümün tasarım alışkanlıklarını değiştirmeye başladığını ifade ederek şu konulara dikkat çekti: “SolidWorks 2012, 3D CAD dünyasında köklü bir değişimin habercisi olarak gündeme geldi. Tasarımcı ve mühendislerin, tek başlarına veya takım halinde çalışmalarında onlara müthiş bir destek sağlayan bu yazılımın sezgisel teknolojisi ve kullanıcıyı yönlendirme araçları, modern tasarım ortamını yeniden tarif ediyor. Kullanıcılara sunduğu 200’ü aşkın yenilik ile tasarım aşamasındaki ürünlerin pazarla buluşma sürecini inanılmaz ölçüde kısaltan SolidWorks 2012’nin tasarımcı ve mühendislere yepyeni bir ilham kaynağı olduğu kanısındayım.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları