16 Nisan 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Software AGden webMethods Business Events
02 Mart 2011 Çarşamba 15:25

Software AG'den webMethods Business Events

Software AG, yeni yönetim ürünü webMethods Business Events'i kurumların hizmetine sundu.

Software AG"nin yeni olay yönetimi ürünü webMethods Business Events, olup bitenlere ilişkin bütünsel bir bakış açısı sağlayarak kurumların daha hızlı tepki vermelerini mümkün kılıyor.

Software AG, karmaşık olay yönetimi (complex event processing - CEP) pazarına yönelik yeni ürününü CeBIT 2011"de tanıttı. webMethods Business Events, olay verileri arasında ilişki kurarak, kurumların, hem süreçlerini değişen koşullara göre hızla uyarlamalarını, hem de paydaşların ihtiyaçlarına hızla yanıt vermelerini sağlıyor.

Software AG Teknoloji Müdürü Dr. Wolfram Jost, konu hakkında şunları söylüyor: "Kurum ve kamu kuruluşlarının, çevrelerinde olup bitenleri gerçek zamanlı olarak anlamalarına, bugün her zamankinden daha çok ihtiyaç var. Yeni modelleri yanlış yorumlama, yeni bilgiyi analiz ederken duraklama ya da ortaya çıkan fırsatlara geç yanıt verme gibi bir lüksleri yok."

Gartner"a göre, "agresif bilgi yönetiminin yanı sıra model algılama analizi peşinde olan işletmeler, çeşitli performans ölçütleri bazında değerlendirildiğinde, muadillerini yüzde 25"in üzerinde bir oranla geride bırakıyor".

Software AG"nin ürün portföyüyle entegre edilen webMethods Business Events, ARIS MashZone"un interaktif gösterge panosu yetenekleriyle kurumsal olayların gerçek zamanlı görselleştirilmesini sağlayarak işletmelerde olay yönetimini mümkün kılıyor. Hem tarihsel hem de mevcut olayların analizinin gerekmesi durumunda, webMethods Business Events, veritabanlarıyla kolayca entegre oluyor. Böylece, canlı ve tarihsel analiz arasında herhangi bir anlamsal kopmaya yol açmadan benzersiz iç görüler sağlıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları