18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Software AG, Liderler Kadranında
03 Mart 2012 Cumartesi 21:51

Software AG, Liderler Kadranı'nda

Software AG, Gartner’ın son yayınladığı Magic Quadrant for SOA Governance Technologies raporunda Liderler Kadranı’nda konumlandırıldığını duyurdu.

Software AG Teknolojiden Sorumlu Başkanı Dr. Wolfram Jost: “Bugün, başlangıç seviyesindeki SOA projelerine SOA Yönetişimi’ni de katmayı tercih eden müşterilerin oranı giderek artış gösteriyor. Bunun doğal bir sonucu olarak, SOA hayat döngüsü içinde kapsamlı bir teknoloji arayışında bulunuyorlar. Software AG’nin Liderler Kadranı’nda konumlandırılmasının altında yatan gerekçenin, bu alanda ortaya koyduğumuz ürün ve hizmetlerin yanı sıra müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem olduğuna inanıyoruz.” diyerek konu ile ilgili görüşlerini belirtiyor.

Dünya çapında işletmeler, pazarda kendilerini daha rekabetçi kılan sonuçlar elde etmelerini sağlayan SOA’daki yatırım getirisini artırmak için Software AG’nin SOA Yönetişimi çözümünü kullanıyor. Örneğin, global bir banka, 200 yeniden kullanılabilir servise bağlı 200,000’in günlük işlemin güvenli bir biçimde üstesinden geliyor. Avrupalı bir telekomünikasyon şirketi, 7,000 hizmetten oluşan portföyünü yönetirken kurum ihtiyaçları ile yatırımlarını daha iyi bir şekilde ilişkilendiriyor. Küresel bir distribütör ise, servislerin yeniden kullanımının artırılması sayesinde, proje geliştirme sürelerini yüzde 45 oranında azaltıyor.

2011’in dördüncü çeyreğinde, Software AG, SOA Yönetişimi ürünlerinin konumlandırılmasını sanal özel bulutlar ile kamu bulutlarından Vmware ve Amazon ile gerçekleştirilen sertifikasyonlara kadar geniş bir yelpazede genişletecek. Bu sayede, müşteriler, SOA Yönetişimi altyapısının kurulumu ile kullanıma geçirilmesini oldukça kısa bir sürede tamamlayabilecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları