24 Haziran 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Software AG, Avrupa İş Ödülünü Aldı
30 Aralık 2011 Cuma 20:29

Software AG, Avrupa İş Ödülünü Aldı

Ödül, İş Süreç Mükemmeliyeti (BPE) ürün portföyünün lanse edilmesinden itibaren geçen sürede şirketin sergilediği önemli büyümeyi yansıtıyor.

İş Süreçleri Mükemmelliği (BPE) çözümlerinin lider sağlayıcısı Software AG, Barselona’daki 2011 Avrupa İş Ödülleri’nde HSBC Yılın Uluslararası Büyüme Stratejisi ödülünü almaya hak kazandı. Oldukça sıkı bir rekabetin yaşandığı bu kategoride aldığı ödül ile Software AG, ileri teknoloji ile donatılmış BPE ürün portföyünün piyasaya sürülmesinden itibaren geçen 18 ayı takiben yüksek seviyede büyüme kaydettiğini gösteriyor.

Ödül, şirketin odak noktasının, üründen sürece kaymasının önemli büyümeye yol açtığını ortaya koyuyor. Jüri Başkanı Phil Forrest, “Software AG’nin 40 yıllık inovasyon çalışmaları sonucu müşterilerine sunduğu uçtan uca süreç yönetimi çözümleri, rekabetin yoğun olduğu yazılım tedariki dünyasında, performans iyileştirme alanında uzmanlaşmanın etkili bir büyüme getirebileceğinin kanıtıdır” diyerek görüşlerini ifade ediyor.

İleri gelen endüstri analistleri de, İş Süreç Mükemmelliği (BPE) ile ilgili 12 farklı alanda Software AG’yi ‘teknoloji liderliği kategorisi’nde gösteriyorlar.

Software AG EMEA COO’su ve Yönetim Kurulu üyesi Darren Roos ise “İş Süreç Mükemmelliği şirketlere, verimliliği ve rekabet avantajını arttırırken eş zamanlı olarak maliyeti düşürmek için yönetim süreçlerini kesintisiz izleme, yönetme ve en iyi şekilde kullanma olanağı sunuyor” diyor ve şöyle ekliyor. “Software AG’nin süreç optimizasyonu yaklaşımı ile müşterilerimiz teknolojik özgürlük kazandıkları gibi, iş gereksinimlerinin BT ile uyumlu hale getirilmesini sağlayacak ortak bir platforma da kavuşuyor.”

2007 yılından bu yana Avrupa İş Ödülleri, iş disiplinlerindeki mükemmeliyeti, inovasyonu ve en iyi yöntemleri saptayarak takdir eden bir organizasyon olarak tanınmaktadır. Değerlendirmelerde yer alan jüri üyelerinin her biri, gerekli deneyime, iş zekâsına ve anlayışa sahip ve alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları