24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sodexho Yıldızı, Çocuklarla Buluştu
28 Nisan 2007 Cumartesi 14:33

Sodexho Yıldızı, Çocuklarla Buluştu

Educaturk İstanbul’a katılan Sodexho, Sodexho Yıldızı ile çocuklara sağlıklı ve iyi bir yaşamın vazgeçilmezlerini hatırlatıyor.

Entegre Hizmet Yönetiminin dünyada ve Türkiye’de öncü markası Sodexho, yarattığı Sodexho Yıldızı ile çocuklara sağlıklı ve iyi bir yaşamın vazgeçilmezlerini hatırlatıyor.

Sodexho Yıldızı, çocuklarla 26-29 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Educaturk İstanbul’da tanıştı. Fuar süresince her yaştan çocukla dans etti, şarkılar söyledi ve sağlıklı beslenmenin sembolü olan elma dağıttı.

Sodexho Yıldızı, fuar süresince dağıttığı mini bilgilendirme broşürü ile çocuklarla başarı ve mutluluğun sırlarını paylaştı.

İşte, Sodexho Yıldızı'nın sırlarından bazıları:

- Sağlıklı olmak için spor yapmayı sakın unutma. Kas ve kemik gelişimi için ister tek başına ister arkadaşlarınla her gün mutlaka 15 dakikanı spora ayır.

- Abur cuburu seviyor olabilirsiniz ama pek o kadar da yararlı değil...Tabağımıza aldığımız yemeği bitirelim, sebzeyi ve sütü sevelim. Her gün mutlaka taze meyve yiyelim, bol bol da su içelim.

- Mikroplardan koruman için de birkaç minik sır vereceğim. Sadece yemeklerden önce ve sonra değil gün içinde sık sık ellerimizi yıkayalım. Ellerimizi yıkarken en az 30 saniye sabunlayalım, sonra bol suyla güzelce durulayalım. Kötü mikroplar su ve sabundan nefret eder. Her gün en az iki dakika dişlerimizi fırçalayalım.

- Senin güvenliğin “Sodexho Yıldızı” için çok önemli. Karşıdan karşıya geçerken ne yapacağını biliyorsun. Ama yine de bir kez daha hatırlayalım: Önce sola, sonra sağa, sonra tekrar sola bakıp emin olduktan sonra karşıdan karşıya geçmelisin. Bisiklete binerken trafiğe kapalı alanları tercih etmelisin.

- Son bir şey daha; bütün bu sırları sevdiklerinle paylaş ve her yeni günün daha iyi bir gün olmasına katkıda bulun.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları