27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sodexho Evsizler Evi Sakinleriyle
28 Eylül 2007 Cuma 13:36

Sodexho Evsizler Evi Sakinleriyle

Sodexho, Beyoğlu Kaymakamlığı Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı Evsizler Evi sakinlerine sabah, öğle ve akşam olmak üzere günde 3 öğün yemek hizmeti götürüyor.

Entegre hizmet yönetiminin uluslararası markası Sodexho, Beyoğlu Kaymakamlığı işbirliği ile Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı Evsizler Evi’nde sıcak yemek hizmeti veriyor. Sodexho, 18 yatak kapasitesi ile yılda yaklaşık 500 kişiye kapılarını açan Evsizler Evi’nin sakinlerine, sabah, öğle ve akşam 4’er kap yemekten oluşan farklı mönüler sunuyor.

Sodexho Entegre Hizmet Yönetimi Genel Müdürü Eşref Hamamcıoğlu, Sodexho’nun, hizmet götürdüğü her ülkede “Sodexho ile her yeni gün daha iyiye” ilkesi ile faaliyetlerini sürdürmeyi amaç edindiğini söylüyor. Hamamcıoğlu, 18 yaş üstü yoksul ve evsizlere yıllardır ilaç, gıda, yakacak ve giysi başta olmak üzere çeşitli yardım faaliyetlerinde bulunan Beyoğlu Kaymakamlığı Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı’nın çalışmalarında Sodexho’nun katkısının bulunmasından büyük mutluluk duyduklarını belirtiyor.

Eşref Hamamcıoğlu, Yardımlaşma ve Dayanışma Teşvik Fonu (SRAP) Sosyal Riski Azaltma Projesi kapsamında Dünya Bankası tarafından desteklenen Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı’na hizmet götürmenin, toplumsal duyarlılık adına Sodexho için büyük önem taşıdığını sözlerine ekliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları