28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SOCOM®: Special Forces PS3
22 Nisan 2011 Cuma 13:06

SOCOM®: Special Forces PS3

Özel harekat operasyonlarına son noktayı koyan SOCOM®: Special Forces, Sony PlayStation®3 tutkunlarına özel ve zorlu zamanlar yaşatmak için raflardaki yerini aldı.

Sony, eleştirmenlerden tam not alarak bugüne kadar milyonlarca adet satan SOCOM® serisinin en son bölümü SOCOM®: Special Forces ile PlayStation®3 (PS3™) tutkunlarını sevindiriyor. Göreviniz, Güneydoğu Asya"nın ücra köşelerinde gizli bir operasyona çıkan elit komando birliğinin komutasını almak. Küresel ekonomiyi istikrarsızlaştırmak isteyen Naga adlı militan terör örgütünün liderini ele geçirmek için sadece altı gününüz var. Emrinizde ise en son teknolojiye sahip silah, istihbarat ve hava desteği imkanları bulunuyor. Göreviniz hemen şimdi başlıyor.

Güneydoğu Asya"nın düşmanca ortamında Naga ile sıcak temasa geçerek örgütü etkisiz hale getirin. Bölgede güvenliği sağlamak için gönderilen NATO kuvvetlerinin yok edilmesinin ardından artık her şey sizin ve her biri birbirinden başarılı seçkin askerlerden oluşan ekibinizin elinde. Ekip çalışması başarınız için hayati önem taşıyor. Zorlu bir düşman olan Naga son derece eğitimli ve ileri askeri taktikler kullanıyor. Düşmanın kanatlardan yapacağı saldırılara, ilerlemesine ve koruma ateşine dikkat edin. Ekibinize cepheden komuta etmeniz ve vereceğiniz stratejik emirlerin yanı sıra pusular ve hava desteği ile düşmanınıza üstünlük sağlamanız gerekiyor. Susturuculu silahlarınız ve gizlilik ölçeriniz de tespit edilmeden istihbarat toplamanızda ve düşman hedeflerini sabote etmenizde size yardımcı olacak.

PlayStation®Move hareket kontrol kumandası ve PlayStation®Move Keskin Nişancı ile tam uyumlu olan oyunda kendinizi çatışmanın tam kalbinde hissedeceksiniz. Zipper Interactive ve Guerilla Games tarafından geliştirilen PlayStation®Move Keskin Nişancı, PlayStation®Move Kontrol Cihazı"nın kusursuz hassasiyeti sayesinde çalışan sezgisel bir silah sistemi. SOCOM tarihinde ilk defa, tüm aksiyonu nefes kesici stereoskopik 3D ile de yaşayabiliyorsunuz. Benzersiz bir gerçekçilik ile ateş edin, el bombası fırlatın ve ölümcül yakın muharebe saldırıları başlatın.

Görevinizi çevrimiçine getirin. Optimum çoklu oyuncu deneyimi için 32"ye kadar oyuncu ile birlikte, farklı arazi koşullarında, madalya ve yeni silahlar için rekabet edin. Siz ve beş arkadaşınızdan oluşan elit ekibiniz, SOCOM: Special Forces ortak çoklu oyuncu modunda kendi isteğinize göre kişiselleştirilmiş görevlerinize başlayabilirsiniz. Düşman sayısını ve zorluk düzeylerini değiştirin, ardından da kendi ortak kampanyanızı yaratmak için kişiselleştirilmiş görevlerinizi birbirine bağlayın.

Artık, PlayStation®3"te komutayı ele almaya ve SOCOM: Special Forces heyecanını yaşamaya hazırsınız. SOCOM® Special Forces 139 TL tavsiye edilen satış fiyatı ile raflarda yerini aldı. Daha ayrıntılı bilgi için tr.playstation.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları