22 Haziran 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Social Media Summit 26 Şubatta
21 Şubat 2011 Pazartesi 14:45

Social Media Summit 26 Şubat'ta

Sabancı Üniversitesi MBA Kulübü, 26 Şubat'ta, Social Media Summit'te sosyal medyayı inceleyecek.

Sabancı Üniversitesi MBA Kulübü"nün bu yıl ilk kez gerçekleştireceği Social Media Summit etkinliğinde sosyal medya, iş dünyasının sosyal medya kullanımı ve işletmeler açısından sosyal medyanın önemi ele alınacak.

26 Şubat 2011 tarihinde Sabancı Üniversitesi"nin Tuzla"daki kampüsünde gerçekleşecek etkinliğe, alanlarında dünyanın ve Türkiye"nin önde gelen kuruluşlarından temsilciler konuşmacı olarak katılacak.

Sabancı Üniversitesi MBA Kulübü, 26 Şubat 2011 Cumartesi günü, Sabancı Üniversitesi"nin Tuzla"daki kampüsünde, çağımızın en önemli iletişim araçlarından sosyal medyanın ele alınacağı "Social Media Summit" düzenliyor. Sabancı Üniversitesi MBA Kulübü"nün ilk defa bu yıl düzenleyecekleri etkinlikte, iş dünyasının sosyal medya kullanımlarının ve işletmeler açısından sosyal medyanın öneminin öğrencilerle paylaşmayı hedefleniyor.

Social Media Summit"e; The Coca-Cola Company İnteraktif Pazarlama Direktörü Yüce Zerey, Google Bölgesel Pazarlama Direktörü (Türkiye, Ortadoğu ve Afrika) Mustafa İçil, Promoqube Dijital Pazarlama Stratejisti Hasan Başusta, dekatlon buzz Kurucu Ortağı Mesut Karakaş, Philips Ülke İnternet Yöneticisi Pınar Küçüktepe, Grupanya Kurucusu ve Pazarlama Direktörü Alemşah Öztürk, İKSV Sosyal Medya Sorumlusu Emre Erbirer ve İKSV Pazarlama Direktörü Tuba Tortop konuşmacı olarak katılacaklar.

Sosyal medyanın işletmeler açısından faydalarının detaylı bir şekilde paylaşılacağı etkinlikte, şirketlerin sosyal medya kullanımlarının yanı sıra, sosyal medya ajanslarının çalışmaları da ele alınacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları