25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
snom IP telefonları Türkiyede
22 Ağustos 2007 Çarşamba 16:51

snom IP telefonları Türkiye'de

Bircom tarafından Türkiye’ye getirilen snom IP telefonları, kurumların ve bireylerin telefon görüşmelerini Internet bağlantısı üzerinden yapmalarını sağlayarak, haberleşme giderlerinde önemli oranda tasarruf sağlıyor.

Telekomünikasyon sektöründe 35 yıllık tecrübesiyle hizmet veren Bircom, firmalara iletişim giderlerinden ciddi oranda tasarruf yapma imkanı sunan snom marka IP telefonlarını Türkiye’ye getirdi. Türkiye genelinde Bircom’un satış sonrası desteğiyle sunulan snom IP telefonları, VoIP teknolojisini firmaların kullanımına sunuyor.

VoIP, en basit tanımıyla telefon görüşmelerinin Internet bağlantısı üzerinden yapılmasını sağlayan bir teknoloji. İnsan sesi, dijital veriye dönüştürülüyor ve bir bilgisayar dosyası gibi Internet üzerinden karşı tarafa iletiliyor. Sabit hatların ya da mobil hatların devre dışı bırakılarak telefon görüşmesinin Internet üzerinden yapılması, firmaların haberleşme giderlerinde büyük oranda tasarruf yapmalarına olanak veriyor. snom, 1996 yılından bu yana geliştirdiği teknolojiler ve yenilikçi ürünleriyle, dünyanın dört bir yanında VoIP teknolojisinin daha geniş kitleler tarafından etkin bir şekilde kullanılmasını sağlamış bulunuyor.

snom markalı ürünleri Türkiye’ye getirmeye başlayan Bircom Telekomünikasyon ve Bilişim Hizmetleri Genel Müdürü Burçin Bircanoğlu şunları söylüyor: “Bircom olarak firmaların iletişim ihtiyaçları doğrultusunda onlara en kaliteli çözümleri sunmaya çalışıyoruz. Bir diğer ifadeyle, firmaların iletişim maliyetlerini azaltarak minimum seviyeye indirmelerine yardımcı oluyoruz. Bunu yaparken de hem görüşme kalitelerini en üst seviyeye çıkaran çözümleri, hem de çok daha efektif olarak yararlanabilecekleri teknolojileri getirmeye dikkat ediyoruz. Bir dünya markası olan snom tarafından üretilen cihazları da aynı anlayış çerçevesinde Türkiye’deki kullanıcılara sunuyoruz. Yenilikçi ürünlerle portföyümüzü genişletmeye bundan sonra da devam edeceğiz.”

snom’un ilk etapta Türkiye’ye getirilen dört modelinin temel özellikleri şöyle:

snom 300: Giriş seviyesi bir IP telefon olan snom 300, VoIP telefon iletişiminin temel gereksinimlerini fazlasıyla karşılarken, iş hayatında masa telefonundan beklenen tüm özellikleri eksiksiz bir şekilde kullanıcılara sunuyor.

snom 320: Genel ofis uygulamaları için ilave konfor sunan snom 320, iş telefonunda daha fazlasını arayan kullanıcılar için ideal bir çözüm. Güçlü SIP özelliklerinin yanı sıra full dupleks ahizesiz konuşma ve üç katılımcılı konferans özelliklerini de bünyesinde barındırıyor.

snom 360: snom 360 IP telefonu, açısı ayarlanabilir grafik ekran, ses ve çağrı yönetimi için kolay kullanılabilir ayarlar, duruma bağlı işlev değiştirebilen özel tuşlar ile iş hayatında verimlilik ve üretkenlik arayanlar için benzersiz özellikler sunuyor.

snom 370: Geniş ve yüksek çözünürlüklü grafik ekranı ile ürün ailesinin diğer üyelerinden hemen ayrılan snom 370, gelişmiş telefon özelliklerinin yanı sıra farklı uygulamalardan da veri alarak, kullanıcı için önemli bilgileri ekranında gösterebiliyor. snom 370, tüm işlev ve bilgilerine anında ulaşmak isteyen profesyonel kullanıcılar için mükemmel bir çözüm niteliği taşıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları