28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
smile adslden Yazlık Internet Paketi
23 Mayıs 2008 Cuma 14:10

smile adsl'den Yazlık Internet Paketi

smile adsl'den, kullanım süresi dolunca kendi kendine kapanan Yazlık Internet Paketi.

smile adsl, yazın kapıya dayanması ile birlikte tatil planları yapmaya başlayan Internet kullanıcılarına büyük bir kolaylık sunuyor. Kısa süreli Internet erişimi sağlayan smile adsl Yazlık Internet Paketi, kullanıcıların gittikleri yerde sanal alemden uzak kalmamalarını sağlıyor.

20 Mayıs 2008 tarihinden itibaren satışa sunulan smile adsl Yazlık Internet Paketi, 3 farklı seçeneği kapsıyor. 2 yıldır sunduğu yazlık paket hizmetiyle Türkiye"de bir ilk'e imza atan smile adsl, kısa süreli Internet kullanımına ihtiyaç duyan herkese uygun fiyatlı ve kolay kullanımlı bir çözüm sağlıyor. smile adsl Yazlık Internet Paketi"nin, tüm vergilerin ve 29 YTL değerindeki aktivasyon ücretinin de dahil olduğu fiyat ve kullanım süresi seçenekleri şöyle:

• 2 aylık yazlık paket - 99 YTL
• 3 aylık yazlık paket - 129 YTL
• 4 aylık yazlık paket - 159 YTL

Bu formalitesiz Internet Paketi süre bitiminde otomatik olarak kapanıyor!
Her biri 1024 kbps hızında 4 GB limitli Internet erişimini kapsayan paketlerden yararlanmak ve smile adsl abonesi olmak isteyen Internet kullanıcılarının herhangi bir prosedürle uğraşmaları da gerekmiyor. Abonelik işlemleri kredi kartı aracılığı ile gerçekleştiriliyor ve limit aşımı ücretleri de yine bu yolla tahsil ediliyor.

Bunların yanı sıra smile adsl Yazlık Internet Paketi kullanıcıları, hiçbir açma/kapama işlemi ile de uğraşmak zorunda kalmıyor. Çünkü bu pratik paketler, kullanım sürelerinin sonunda otomatik olarak kapanıyorlar.

smile adsl, Yazlık Internet Paketi"nin yanı sıra, dileyen herkesin çok uygun fiyatlarla modem almasına da imkân tanıyor. Bu avantajlı hizmetten faydalanan kullanıcılar, 45 YTL karşılığında kablolu ve 69 YTL karşılığında da kablosuz modem sahibi olabiliyorlar. Başvuruların 30 Eylül"de sona ereceği paketlerin kullanım süresi ise, abonelik işlemlerinin gerçekleştirildiği andan itibaren seçilen pakette belirtildiği süre boyunca devam ediyor. smile adsl Yazlık Internet Paketi servisinden öğrenciler ve yazlığına gidenler gibi yaz tatilinde kısa süreli Internet kullanımına ihtiyaç duyan kişilerin faydalanması hedefleniyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları