24 Haziran 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SLV 901 Dokunmatik Fırın
05 Ocak 2011 Çarşamba 15:56

SLV 901 Dokunmatik Fırın

Silverline, SLV 901 çok fonksiyonlu dokunmatik ankastre fırın ile yemek pişirme deneyimine farklı bir boyut kazandırıyor.

MP 7000 Katı Meyve Sıkacağı
HP"de Görev Değişimi
Bosch ActiveWater Eco²
Lenovo"nun Yeni Yarışması

Silverline SLV 901 model ankastre fırın, dijital olarak programlanabilme özelliğinin yanı sıra, dilediğiniz 9 fonksiyondan en uygun olanı seçerek yemeklerinizin arzu ettiğiniz lezzette pişmesini sağlıyor.
SLV 901 model fırın, dokunmatik kontrol özelliği ile en uygun ateşleme seviyesinden biri seçilebiliyor, sahip olduğu sıcaklık, zaman ayarlayıcıları ile de mutfakta geçirilen zamanın daha verimli olması sağlanıyor. Seçtiğiniz program bitip, yemeğiniz hazır olduğunda ise alarm ile sizi haberdar edip daha az enerji kullanmanız sağlanmış oluyor. SLV 901 fırının 75 litrelik geniş iç hacmi sayesinde de kalabalık misafirlerinizi ağırlamak bir dert olmaktan çıkıp keyfe dönüşüyor.
Çok fonksiyonlu olmasının yanı sıra şık tasarımı ile detaylara önem veren bayanların gözdesi olan Silverline SLV 901, güvenlik konusundaki detayları ile de mutfakların vazgeçilmezi oluyor.
Program sonu devre kesicili alarm özelliği ile mutfaklarınızda güvenliği artıran SLV 901 ankastre fırın, çocuk kilidi özelliği ile de evinizin en değerli varlıklarını koruyor. Size de bu güvenli ve becerikli fırınla harika ziyafetler hazırlamak kalıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları