18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Skype, Şimdi Nokia N800de
23 Temmuz 2007 Pazartesi 11:04

Skype, Şimdi Nokia N800'de

Nokia’nın Skype ile işbirliği sayesinde, N800 Internet Tablet kullanıcıları Skype™’tan yararlanabiliyor.

Finlandiyalı mobil iletişim devi Nokia’nın Skype ile işbirliği sayesinde, N800 Internet Tablet kullanıcıları Skype™’tan yararlanabiliyor. Kullanıcılar, kablosuz Internet bağlantısı (WiFi) olan her yerde Skype üzerinden görüşme yapabiliyor.

Nokia yetkilileri, bu işbirliği hakkında şunları ifade ediyor: “Nokia N800, kullanıcıların İnternet’e kolayca bağlanmalarını sağlayan bir cihaz; dolayısıyla, Skype ile işbirliği yapılması da bu sürecin doğal bir sonucu. Artık Nokia N800 kullanıcıları, dostları, aileleri ve iş arkadaşlarıyla her yerden ücretsiz olarak görüşebilecekler.”

Bugün dünya çapında 196 milyonu aşkın Skype kullanıcısı bulunuyor. Skype yazılımını yükleyen kullanıcılar, diğer Skype kullanıcıları ile Internet üzerinden ücretsiz sesli görüşme ve video görüşmesi yapabiliyor, anında mesajlaşma (IM) hizmetinden yararlanabiliyor. Skype ayrıca kullanıcılara, sabit hatları ve cep telefonlarını düşük maliyete aramalarını sağlayan ödemeli hizmetler de sunuyor. Nokia gibi lider üreticiler, kullanıcıların nerede olurlarsa olsunlar Skype üzerinden görüşme yapmalarını sağlayan ürünler geliştiriyor.


Skype Hakkında

Bir eBay şirketi olan Skype kullanıcılara Internet üzerinden temas kurmanın yeni ve kolay yollarını sunarak telefon görüşmelerine özgürlük getiriyor. Her gün milyonlarca kullanıcı Skype üzerinden ücretsiz sesli görüşme ve video görüşmesi yapıyor, anında mesajlaşma hizmetinden yararlanıyor.
Ayrıntılı bilgi için www.skype.com

* Skype, geleneksel telefon hizmetlerinin yerini alacak bir servis değildir ve acil durum aramaları için kullanılamaz.

Nokia Hakkında

Mobil dünyanın lideri Nokia, giderek birbirinin içine geçen Internet ve iletişim sektörlerinde dönüşümü ve gelişmeyi yaratan firmadır. Nokia pek çok farklı mobil cihaz üretmekte ve bu cihazlar yoluyla, kullanıcılara müzik, navigasyon, video, televizyon, görüntüleme, oyun ve kurumsal mobilite deneyimleri sunmaktadır. Nokia ayrıca iletişim ağlarına yönelik ekipman, çözüm ve hizmetler de sağlamaktadır.

Ayrıntılı bilgi için www.nokia.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları