25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Skylogic Tooway İle Internette Yeni Dönem
03 Temmuz 2012 Salı 11:35

Skylogic Tooway İle Internette Yeni Dönem

Dünyanın önde gelen uydu operatörü Eutelsat’ın genişbant erişim alanında hizmet veren kuruluşu Skylogic, Türkiye’de internette yeni bir dönem başlatıyor.

2 Temmuz 2012’de gerçekleşen lansmanla Türkiye’de tanıtımı yapılan Tooway, genişbant internet erişimi bulunmayan bölgelere ve internet hızından memnun kalmayan kullanıcılara yepyeni bir alternatif…

İçinde bulunduğumuz yüzyıla bir ad verilecek olsa, hiç kuşku yok ki alternatiflerin başında “Internet Çağı” gelirdi. Öyle ki “internet olmadan önce ne yapardık?” sorusu bile mazide kaldı. Öte yanda ülkemizde hala genişbant internet erişimi bulunmayan bölgelerin sayısı hiç de az değil. Bu bölgelerde yaşayanların yanı sıra, buralarda kısa da olsa zaman geçirmek zorunda olanlar için ise çağın gerisinde kalmaktan başka yol yok. 

İşte dünyanın önde gelen ve Avrupa’nın en büyük uydu operatörü Eutelsat Communications’ın genişbant internet çözümleri sunan alt kuruluşu Skylogic, herkes ve her yer için kesintisiz internet çözümüyle yeni bir dönem başlatıyor. “Uydudan genişbant internet çözümü” Tooway’in tanıtımı 2 Temmuz akşamı, Baltalimanı Portaxe’te gerçekleştirildi. 

Skylogic’in iş ortaklarının da katıldığı bu özel davette söz alan Skylogic Başkanı Arduino Patacchini, Eutelsat’ın bu yeni yatırımıyla Türkiye’ye verdiği önemin altını bir kez daha çizdiğini belirtti. “Güçlü ve yüksek kapasiteli uydularımızla Türkiye’ye sağladığımız hizmetlerin devamı olarak, Skylogic ile coğrafi konum farkı gözetmeksizin tüm bölgelere yüksek hızda, çift yönlü genişbant internet erişimi sağlamayı hedefliyoruz” diyen Patacchini, sözlerine şöyle devam etti:
“Yeni Tooway ürünümüz, genişbant internet çözümlerine erişimi olmayan ya da var olan internet hizmetlerinden memnun kalmayan kurumsal ve bireysel kullanıcılarımız için ideal bir alternatif. Bu ürünün, Türkiye’deki sanayii ve ticari kuruluşların gelişimine katkıda bulunacağına inanıyoruz. Kullanıcılar artık bulundukları yerlere ADSL ağ veya fiber hatların bağlanmasını beklemek zorunda kalmayacak”

Eutelsat Türkiye, Ortadoğu ve Orta Asya Bölge Satış ve Pazarlama Direktörü Ali Korur ise bu yeni ürünün sağlayacağı faydaları vurguladı. “Avrupa ile aynı teknolojik tabanda buluşma avantajı sağlıyoruz... Uydu üzerinden verdiğimiz hizmetle ülkemizin en ücra köşelerine bile internet sağlanması söz konusu olacak” diyen Korur sözlerine şu şekilde devam etti: “Tooway, yeni yatırımları ve istihdamı beraberinde getirecek. Bilgisayar okuryazarlığına büyük ölçüde katkı sağlayacağına inandığımız ürün, böylece bölgelerarası teknoloji kullanım farkını da ortadan kaldırmaya katkıda bulunacak.”

Yayladaki dağ evinden bozkırdaki inşaata...
Bireysel ve kurumsal kullanıcılara uydu üzerinden hizmet sunan Tooway, yayladaki bir dağ evinden bozkırın ortasındaki bir inşaata kadar her yerde kullanıcıların kesintisiz internet erişimine sahip olmalarına olanak sağlıyor. Lisanslı distributör ağı ile Avrupa’ya ve Turkiye’ye servis sağlayan Tooway, hizmet verdiği bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde müşterilerine, evden çalışanlara ve işyerlerine hızlı, esnek ve farklı fiyat seçenekleri sunuyor. 

Tooway’i diğer internet erişim hizmetlerinden farklı kılan yanı sadece bununla da sınırlı değil. 10 megabitlik hızıyla rakiplerini geride bırakan Tooway için kullanıcıların telefon bağlantısına da ihtiyaçları bulunmuyor. Tooway, kullanışlı bir formatta ve rekabetçi fiyatlarla şık tasarımlı profesyonel uydu ekipmanlarıyla birlikte sunuluyor. En uygun fiyat seçenekleriyle pazara sunulan ürün, aynı zamanda daha geniş bir servis seviyesi, artırılmış hız ve daha geniş bir hacim gibi en iyi hizmetleri sağlıyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları