10 Mayıs 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sistem 9 Medya CeBIT’te
07 Ekim 2011 Cuma 18:05

Sistem 9 Medya CeBIT’te

Sistem 9 Medya; CeBIT standında pek çok sektörde hizmet verdiği Digital Signage (kurumsal TV) uygulamalarından örnekler sunacak.

Bilişim meraklıları CeBIT’te aradığı holografhic ekranı ilk kez Sistem 9 Medya standında görebilecek.

Kişi ve kurumlara tek merkezden yönetilen alternatif bir medya mecrası sunan Sistem 9 Medya; bu yıl ilk kez CeBIT Bilişim Fuarı’nda yer alıyor. Türkiye’ye Digital Signage teknolojisini ilk kez getiren firma; en yeni digital signage (kurumsal TV) içerik ve uygulamaları ile özel görüntüleme sistemlerini TÜYAP Büyükçekmece’de düzenlenen fuarın Hall 2 / D-75 lokasyonunda; 32 metrekarelik standında görücüye çıkarıyor.

Stantta Sistem 9 Medya’nın sistem ve içerik sağladığı kurumsal televizyon yayıncılığı örnekleri de izlenebilecek. Hizmet verilen kurumsal TV’lerin tüm yayınları; 12 adet 42’’ LG ekrandan canlı olarak dönecek. Sadece Sistem 9 Medya standında görülebilecek holografic ekran uygulamasının yanı sıra Christie Microtiles özel ekranlar da ilk kez burada bilişim meraklılarının ilgisine sunulacak.
Ülkemizde kapalı devre televizyon yayıncılığına yeni bir soluk getiren Sistem 9 Medya fuara  katılımla Ankara, Adana, Trabzon, İzmir, Bursa, Antalya ve Gaziantep illeri başta olmak üzere bayilikler vermek üzere görüşmeler yapmayı hedefliyor. Uluslararası iş ortaklıkları kurmak; özel ürünlere dair büyük anlaşmalar yapmak da hedefler arasında.

Sistem 9 medya standında görücüye çıkan sistem ve uygulamalar şöyle:
-12 adet 42’’ LG ekran digital signage
-9 adet Christie Microtiles özel ekran
-holografic screen uygulaması
-4 adet 47’’ LG ekrandan oluşan 1 adet videowall
- 2 adet dokunmatik kiosk
-47’’ yüksek kandelalı LG ekran
-1 adet 20’’ ekran dokunmatik masa uygulaması

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları