18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sıradışı Reklamcılar Tahtaya Kalkıyor
14 Mart 2008 Cuma 14:57

Sıradışı Reklamcılar Tahtaya Kalkıyor

Serdar Erener, Okan Bayülgen, Sarp Apak - Yağız Bak ve Yasemin Sümer IAA'in Reklamcılar Tahtaya Eğitim Semineri için bir araya geliyorlar.

Hem sektör çalışanlarının hem de üniversite öğrencilerinin ilgiyle takip ettiği Reklamcılar Tahtaya eğitim semineri 15 Mart 2008 Cumartesi günü Reklam konulu gündemiyle İTÜ Yabancı Diller Yüksek Okulu"nda yapılacak.

Yıllardır, ünlü reklamcılar, sektör takipçileri, çalışanlar ve öğrenciler için bir buluşma noktası haline gelen etkinlikte, bu sefer de çok önemli isimler tahtanın başına geçiyor.

15 Mart Cumartesi günü Maçka"daki ilk zil Serdar Erener"in Gerçek mi, değil mi etkisinden belli olur başlıklı dersi (10.00 - 11.15 saatleri arasında) için çalacak.

Ardından Alametifarika Ajans Başkan Yardımcısı Yasemin Sümer Müşteri temsilcisiz ajans mı olur? (11.30 -12.45 saatleri arasında) başlığıyla birikimlerini paylaşacak.

Verilecek bir saatlik öğle teneffüsünün ardından bu kez katılımcılar, Televizyon ve reklam dünyasının yakından tanıdığı oyuncu Sarp Apak ve Alametifarika prodüktörlerinden Yağız Bak"ın birlikte tahta başında olacakları Show Business başlıklı dersi (14.00 - 15.15 saatleri arasında) için tekrar buluşacaklar.

Öğleden sonraki ikinci ders, yine televizyon ve reklam dünyasının profesyonellerinden Okan Bayülgen"in İletişim dünyasında disiplinlerarası bir adam başlıklı konusuyla (15.30 - 16.45 saatleri arasında) her iki tarafta da bulunmasının üzerine birikimlerini paylaşacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları