25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sıra Dijital Medya Kampanyasında
29 Aralık 2010 Çarşamba 12:00

Sıra Dijital Medya Kampanyası'nda

Command askıları tanıtan amatör video yarışmasını kazanan 10 finalist, 3M'in 2011 yılında yürüteceği dijital medya kampanyasını tasarlayacak.

3MTM"in yenilikçi ürünleri arasında yer alan ve yapıştığı yerde iz bırakmayan Command askıları tanıtan amatör video yarışmasını kazanan 10 finalist, 3M"in 2011 yılında yürüteceği dijital medya kampanyasını tasarlayacak. 3M, kazananlardan oluşan ve "Commander" adı verilen ekiple birlikte, pazarlama aktiviteleri için fikir üretecek ve projelerde çalışma fırsatını sunacak. En yaratıcı videoyu çeken üniversite öğrencileri ise okullarında markanın elçiliğini yürütecek.
İçindeki yaratıcılığa kulak vererek yarışmaya katılan ve Command askıları bir video filminde anlatan 92 kişi arasından, halk oylamasıyla 20 finalist belirlendi, jüri ise en yaratıcı 10 filmi seçti. Facebook ve Twitter"ın yanı sıra www.izbirakmakistemiyormusun.com adresindeki web sitesinden de takip edilebilen yarışmada en çok oy alan videonun tasarımcısı Mert Gürel SONY 46" LCD TV, ikinci seçilen Ceyhun Dik SONY 40" LCD TV kazandı.
Yarışmanın üçüncüsü Emir Olcaycan"a SONY mini laptop, 4. seçilen Okan Ülküsal ve 5. Şenol Çöm"e ise SONY Bloggie mini kamera armağan edildi. İlk 10 listesine giren diğer 5 finaliste de SONY fotoğraf makinesi verildi. Beğendikleri videolar için oylamaya katılan her 50. kişi Command ürün seti, 1.000. kişi ise SONY fotoğraf makinesi kazanma şansını yakaladı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları