29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sinemada Bütçe Semineri Yapımlabda
28 Mart 2012 Çarşamba 15:16

Sinemada Bütçe Semineri Yapımlab'da

Bir sinema filminin bütçesine dair her şey Zeynep Özbatur Atakan'ın semineriyle Yapımlab'da

Üç Maymun, İklimler, Bir Zamanlar Anadolu’da gibi filmlerin başarılı yapımcısı Zeynep Özbatur Atakan’ın kurduğu YAPIMLAB; sinemaya güç verecek seminerlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor! Zeynep Özbatur Atakan, 30 Mart 2012, Cuma günü 14:00-19:00 saatleri arasında gerçekleştireceği bütçe semineriyle; bir filmin bütçesini hazırlayabilmek için gerekli olan tüm bilgileri aktaracak.

Zeynep Özbatur Atakan; bir filmin bütçesini hazırlamanın, gerçekten bilgi ve araştırma isteyen bir iş olduğunu belirtiyor. Başarılı yapımcı; YAPIMLAB’de vereceği bütçe seminerinde, bir sinema filminin bütçesini hazırlayabilmek için gerekli olan tüm bilgileri, yapımcılıkla profesyonel olarak ilgilenmeyi hedefleyen katılımcılarıyla paylaşacak.

30 Mart 2012, Cuma günü 14:00-19:00 saatleri arasında YAPIMLAB’de gerçekleşecek seminerde; bütçenin temelini oluşturan 8 farklı kriter tek tek irdelenerek, bütçenin hazırlanma aşamaları anlatılacak. Bütçe nedir, ne değildir?, Bütçe ve maliyet aynı anlamı taşır mı?, Herkes bütçe yapabilir mi?, Yapımcı senaryosu nedir?, Finans planı nedir, nasıl hazırlanır? gibi soruların yanıtlanacağı seminerde, bütçe çalışması öncesi yönetmen ile yapılacak çalışma ve bütçe sunumu gibi konulara da değinilecek.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları