29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sınav Döneminde Zor Durumlarla Başa Çıkmak
04 Nisan 2012 Çarşamba 17:25

Sınav Döneminde Zor Durumlarla Başa Çıkmak

Koç Üniversitesi, Türk Psikologlar Derneği işbirliğiyle çocukları sınava girecek ailelere ve öğretmenlere yönelik sınav kaygısını ele alan seminer dizisinin üçüncüsü düzenliyor.

Koç Üniversitesi Anadolu Medeniyetleri Araştırma Merkezi’nde (ANAMED) 14 Nisan 2012 Cumartesi saat 14.00-17.00 arasında gerçekleşecek olan Sınav Döneminde Zor Durumlarla Başa Çıkmak başlıklı seminer Türk Psikologlar Derneği Üyesi Uzman Klinik Psikolog Serap Altekin’in katkılarıyla ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

Uzman Psikolog Serap Altekin’in konuşmacı olarak katılacağı Sınav Döneminde Zor Durumlarla Başa Çıkmak seminerinde Stresli ve kaygılı dönemlerde ne tür kriz durumları oluşabilir? Çocuğunuzun yardıma ihtiyacı olduğunu nasıl anlarsınız ve yardımcı olmak için neler yapabilirsiniz? Çocuğunuzun profesyonel bir yardım alması gerektiğinde ne yapabilirsiniz, nasıl yönlendirebilirsiniz? konuları ele alınacak.

Seminer, anne babalara çocukların içinde bulunduğu stresli ve kaygılı dönemlerde ne tür kriz durumlarının oluşabileceğini, bu tür kriz durumlarında çocuklara yardımcı olmak için neler yapmaları ve de profesyonel bir yardım alınması gerektiğinde ne yapabilecekleri ve nasıl yönlendirebilecekleri konusunda bilgilendirmeyi amaçlıyor.

Seminer dizisi, 12 Mayıs Cumartesi Çocuğunuz Sınava Giriyor? Ailenizde Neler Oluyor? ve 9 Haziran Cumartesi günü Sınava Beş Var!-Ve Sınav Sonrası… seminerleri ile yine TPD işbirliği ile Anadolu Medeniyetleri Araştırma Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Tarih: 14 Nisan 2012 Cumartesi

Saat: 14.00 – 17.00

Yer: Koç Üniversitesi, Anadolu Medeniyetleri Araştırma Merkezi (ANAMED)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları