18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şimdi En Yakın Total Cebinizde
28 Mart 2012 Çarşamba 15:26

Şimdi En Yakın Total Cebinizde

Total, Apple Store’da, Total iPad ve iPhone uygulamasıyla tüketicinin hayatını kolaylaştıracak çözümler sunuyor.

Gerçekleştirdiği projelerle tüketicinin hayatını kolaylaştırmaya devam eden Total, son olarak mobil dünyada yaptığı yatırımla Total iPad ve iPhone uygulamasını hayata geçirdi. Total iPad ve iPhone uygulamasını indiren kullanıcılar bulunduğu lokasyona en yakın Total istasyonunu tespit edebiliyor ve ClubTotal kart bilgilerine erişim başta olmak üzere daha birçok özellikten yararlanabiliyor. Uygulama App Store’a Total yazarak ya da total.com.tr internet adresindeki QR kod vasıtasıyla ücretsiz olarak iPhone ve iPad’e indirilebiliyor.

İstasyonlar menüsü içinde bulunan Yakındaki İstasyonlar özelliğiyle kullanıcılar bulundukları lokasyona en yakın Total istasyonunu bulabilir, ilgili istasyonun adres, telefon bilgilerinin yanı sıra, istasyonda ClubTotal, TEB Total, Yakıtmatik, LPG ve Bonjour olup olmadığı bilgisini de öğrenebilir. Aynı bölümde yer alan İstasyon Arama özelliği ile şehir ve ilçe bilgisini seçerek, istedikleri yerde bulunan TOTAL istasyonlarının tam listesini bulabilirken, Rota Planlayıcı ile başlangıç ve hedef noktalarını belirleyerek iki nokta arasındaki rotaya ve bu rota üzerindeki Total istasyonlarına ulaşabiliyor.

Kullanıcılar Club TOTAL menüsünden kart numarası ve şifrelerini girerek güncel PuanTotal bakiyelerini ve geçmiş alışveriş detaylarını inceleyebiliyor. Ayrıca ClubTotal veya TEBTotal kart sahibi olmayan kullanıcılar uygulama üzerinden her iki kart için de başvuruda bulunabiliyor.

Haberler & Kampanyalar menüsünde son haber ve kampanyaları takip edebilen kullanıcılar, Bize Ulaşın özelliği sayesinde görüş ve dileklerini, arzu ettikleri takdirde fotoğraf da ekleyerek Total yetkililerine iletebiliyor.

Uygulamanın bir diğer özelliği olan Eğlence ile kullanıcılar keyifli oyunlarla eğlenceli vakit geçirirken diğer yandan yararlı bilgiler de öğrenebiliyor.

iPhone ve iPad uygulamalarına ek olarak, çok yakında tüm Android ve Blackberry işletim sistemli akıllı telefonlarda da hayata geçirilecek olan uygulama ile Total mobil dünyadaki yatırımlarına devam ediyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları