23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Siemens’ten Yeni Ev Telefonu Modeli
25 Ağustos 2007 Cumartesi 14:34

Siemens’ten Yeni Ev Telefonu Modeli

Siemens’in yeni kablosuz telefonu Gigaset AS150, teknolojik özellikleri ve rahat kullanımıyla telefonla konuşmayı ayrı bir zevke dönüştürecek.

Siemens’in yeni kablosuz telefonu Gigaset AS150, teknolojik özellikleri ve rahat kullanımıyla telefonla konuşmayı ayrı bir zevke dönüştürecek. Işıklandırılmış ekrana, arayan numaraları gösteren CLIP fonksiyonuna, 20 numaraya kadar kayıt yapabileceğiniz telefon rehberine ve son 30 görüşmenin numaralarını kaydeden bir arama listesine sahip olan bu özel telefon, klasik tasarımıyla da oldukça şık bir görünüme sahip.

Gigaset AS150’de bulunan kısayol tuşu ile arama özelliği sayesinde en sık aradığınız numaraları ahizenin üzerindeki sayı tuşlarına programlayabilir, tek bir tuşa basarak annenizi ya da en yakın arkadaşınızı arayabilirsiniz. Arayan numarayı gösteren CLIP fonksiyonu sayesinde ise arayan kişi rehberinizde kayıtlı ise sizi kimin aradığını telefona cevap vermeden de öğrenebilirsiniz.

Çok fonksiyonlu Gigaset AS150’nin baz istasyonuna 4 adete kadar el cihazı tanımlayabilir ve hiçbir telefon ücreti ödemeden evde 50 metre dışarıda ise 500 metreye kadar dahili görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Lacivert renkli bu şık telefonun Türkiye satış fiyatı ise 69,90 YTL

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları