26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Setkom, PMR telsizde rekor kırdı
10 Temmuz 2007 Salı 14:04

Setkom, PMR telsizde rekor kırdı

Setkom Teknoloji, bu yılın ilk 6 ayında PMR telsiz satışında bir rekora imza attı.

Setkom Teknoloji, bu yılın ilk 6 ayında geçen yılın üç katı satış gerçekleştirerek PMR telsiz satışında bir rekora imza attı. Konuşma mesafesini ikiye katlayarak 6 km’ye kadar çıkaran Motorola PMR telsizler; turizm, inşaat ve hizmet gibi çoklu personel görüşmelerinin önemli olduğu sektörlerde faaliyet gösteren şirketler tarafından ilgi görüyor.

Kullanımı için lisans veya izin gerektirmeyen küçük boyutlu PMR telsizler kolaylıkla taşınabildiği için de tercih ediliyor. PMR telsizler profesyonel kullanım için geliştirilmesine rağmen farklı tasarımı ve üstün özellikleri sayesinde telsiz ihtiyacı olan her yerde kullanılabiliyor.

Motorola PMR telsizlerde, kanal meşgul ve anlaşıldı alarmlarının yanı sıra düşük batarya seviyesi uyarısı ve 5 çeşit çağrı uyarısı da bulunuyor. 3 adet AA alkalin pil ile 27 saat kullanılabilen Motorola PMR telsizler, orijinal şarj edilebilir NiCd batarya ile de 12 saat kullanılabiliyor.

Motorola PMR telsiz paketlerinin içinde 2 telsiz, 2 bel klips, 2 değiş-tokuş kapak, 2 NiCd şarj edilebilir batarya, 1 ikili şarj cihazı (adaptörü ile birlikte) bulunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları