24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sestekten iPhone Kullanıcılarına Easy Dial
17 Aralık 2011 Cumartesi 11:40

Sestek'ten iPhone Kullanıcılarına Easy Dial

Türkiye’nin en büyük ses teknolojileri şirketi Sestek, geliştirdiği mobil uygulamalarla akıllı telefon kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor

Easy Dial, telefon etmek isteyen kullanıcının rehberde arama yaparak zaman kaybetmek yerine kişinin adının ve soyadının baş harflerini yazarak ilgili kartvizit bilgilerine ulaşmasına ve tek dokunuşla telefon etmesine olanak tanıyor. Örneğin kullanıcı, telefon rehberinde kayıtlı kişilerden Mehmet Yılmaz’ı aramak istiyorsa, Easy Dial arama motoruna “MY” harflerini yazması yeterli oluyor. Sonrasında Mehmet Yılmaz’a ait tüm kartvizit bilgileri iPhone ekranında anında görüntüleniyor.

Easy Dial’ın bir diğer önemli özelliği de sık aranan kişilerden bir favori listesi oluşturulabilmesi. Favori listesine uygulamanın ana ekranında bulunan yıldız ikonları aracılığıyla tek dokunuşla kolayca ulaşılabiliyor.

Her dilde kullanılabilen dil bağımsız yapısı, basit ve hızlı biçimde arama yapma ve tek ekrandan favorilere ve diğer kartvizit bilgilerine ulaşma olanağı tanıması gibi çeşitli özellikleri ile iPhone kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Easy Dial, Apple App Store’dan 1.99 dolar gibi uygun bir fiyata indirilebiliyor. Uygulama ile ilgili detaylı bilgiye sestek.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Sestek tarafından geliştirilen bir diğer iPhone uygulaması olan Sesli Arama ise telefon rehberindeki kişilere isimlerini söyleyerek ulaşmayı sağlıyor. Bugüne dek yaklaşık 40.000 kez indirilen Sesli Arama, Apple App Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları