21 Haziran 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sertaç Şener Nokianın Yeni Pazarlama Müdürü
22 Kasım 2011 Salı 20:50

Sertaç Şener Nokia'nın Yeni Pazarlama Müdürü

Nokia’nın Pazarlama Müdürü pozisyonuna eski bir Nokia’lı olan Sertaç Şener getirildi.

Nokia markasına aşina bir isim olan Sertaç Şener 12 yılı aşan satış ve pazarlama deneyimine sahip. Şener daha önce Nokia kariyerine ara verdiği sürede, Avea Pazarlama Grubunda Ortaklık Yönetimi Direktörü görevinde çalışarak GSM sektörü deneyimi kazanma fırsatı yakaladı. Sertaç Şener yeni görevinde Marka Yönetimi, Pazarlama İletişimi, Ürün ve Portfoy Yönetimi ve Ticari-Perakende Pazarlaması gibi alanlardan sorumlu olarak çalışacak.

Nokia bünyesindeki çalışma arkadaşlarıyla yeniden birlikte olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Şener, yeni pozisyonu hakkında şunları söyledi: “ Türkiye’ nin en sevilen markası olan Nokia’da çalışmak büyük bir gurur. Mobil iletişim dünyasının büyük bir değişim geçirdiği günümüzde sektöre ve Nokia markasına yön vermek çok heyecan verici bir deneyim olacak. ”

Sertaç Şener kimdir?
Sertaç Şener, Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ilişkiler Bölümünden mezun, ve yine aynı üniversiteden Pazarlama ve Finans sertifikasına sahip. Nokia’da 10 sene hem yerel hem de bölgesel pozisyonda Pazarlama ve Satış deneyimine sahip olan Şener, son 2 senedir Avea Pazarlama Grubunda Ortaklık Yönetimi Direktörü olarak görev yapmaktaydı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları