17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sennheiser’dan Çağrı Merkezi Kulaklıkları
24 Ocak 2012 Salı 18:20

Sennheiser’dan Çağrı Merkezi Kulaklıkları

SC 230 ve SC 260 olmak üzere iki farklı modelin bulunduğu Circle serisi, patentli Sennheiser teknolojileri ile çağrı merkezlerinin müşterileri ile olan iletişim deneyimini en üst seviyeye taşıyor.

Dünyanın lider kulaklık çözümleri üreticisi Sennheiser Communications, çağrı merkezleri için özel olarak geliştirilen yeni serisi Circle’ı tanıttı. SC 230 ve SC 260 olmak üzere iki farklı modelden oluşan seri, çağrı merkezlerindeki yoğun kullanıma tam anlamıyla yanıt verebilen patentli Sennheiser teknolojileriyle dikkat çekiyor.

Circle serisinde yer alan her iki model de patentli ActiveGard teknolojisini kullanıyor. Bu benzersiz özellik, kullanıcıları ses seviyesindeki ani yükselmelerin neden olabileceği akustik şoklardan koruyor. Diğer bir patentli teknoloji olan Circleflex ise, çift mafsal tasarımı ile anında uyum ve üstün konfor sağlayan kulak kapsülleri sayesinde, uzun süreli kullanımlar için ideal bir kullanım sunuyor. Mikrofonun gürültü filtreleme (noise cancelling) özelliği, çağrı merkezindeki ortam gürültüsünü müşteriye yansıtmayarak, müşteri temsilcisinin sesinin karşı tarafa net bir şekilde iletilmesini sağlıyor. Geniş bant ses desteği ile sağlanan HD berrak ses kalitesi ise daha doğal bir iletişim deneyiminin kapılarını açıyor.

350 derece dönebilen esnek mikrofon kolu, mikrofonun her zaman optimal konuma ayarlanabilmesine olanak veriyor ve her iki yönde esnek bir kullanım sağlıyor. İsimlik sayesinde kişiselleştirilen kulaklıkların karışması olasılığı da ortadan kalkıyor. Metalle güçlendirilmiş taçları ile uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanımı garanti eden Sennheiser Circle serisi, siyah ve gümüş renginin birlikteliğinden doğan şık tasarımı ile dikkat çekiyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları