23 Haziran 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şen, GamersFirst İş Geliştirme Direktörü
28 Aralık 2010 Salı 10:19

Şen, GamersFirst İş Geliştirme Direktörü

Ücretsiz oyun alanının en büyük şirketlerinden biri olan GamersFirst uluslararası kadrosunda önemli bir değişikliğe gitti.

Nokia N8 İle İlk Dizi @sosyal bilgiler
Sobee Studios"un Ödüllü Yılları
İnsana Karşı Bilgisayar Yarışacak
Veri Merkezlerine % 30 İndirim İmkanı

28 milyonun üzerinde kullanıcısıyla ücretsiz oyun alanının en büyük şirketlerinden biri olan GamersFirst uluslararası kadrosunda önemli bir değişikliğe gitti. Şirketin Avrupa ve Türkiye İş Geliştirme Direktörlük görevine Gülümser Baran Şen atandı. Şen, yeni görevine atanmadan önce şirketin Türkiye Ülke Müdürü görevini yürütütüyordu. Görevi 1 Ocak 2011 tarihinde devralacak olan Gülümser Baran Şen, GamersFirst"ün Avrupa"daki oyunculara erişimini sağlama, oyuncu tabanını iş ortaklıkları ile artırma gibi geniş çaplı sorumluluklarını üstlenecek.
1973 doğumlu Gülümser Baran Şen lisans eğitimini Ortadoğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü"nde tamamladı. Fransa"nın Montpellier Üniversitesi"nde Ekonomi dalında yüksek lisans yapan Şen, bu dönemde Çokuluslu Tütün Şirketlerinin Stratejileri başlıklı ayrıntılı bir tez çalışmasına imza attı. Franızca ve İngilizce dillerini akıcı derecede konuşan Gülümser Baran Şen, kariyerine 1999 yılında HP Türkiye"de başladı. Burada üç yıl boyunca Kanal Pazarlama Uzmanı görevini yürüten Gülümser Baran Şen 2002 yılında Siemens Türkiye"de Pazarlama Sorumlusu ve Ürün Müdürü görevini yürüttü. Aynı görevi 2004"ten itibaren 1 yıl boyunca Superonline"da sürdüren Gülümser Baran Şen, 2005 yılında çalışmaya başladığı Avea"da 2 yıl boyunca Danışman olarak görev yaptı. 2007 yılında kadrosuna katıldığı GamersFirst"te bugüne kadar Türkiye Ülke Müdürü görevinde bulunan Gülümser Baran Şen, şirketin Türkiye"deki stratejik ortaklıklarını, pazarlama ve iş geliştirme faaliyetlerini yönetiyordu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları