22 Haziran 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Selçukta Reklamcılık Bölümü
06 Temmuz 2011 Çarşamba 17:17

Selçuk'ta Reklamcılık Bölümü

Konya Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesinde Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Gazetecilik ve Radyo Televizyon Sinema Bölümlerinde sonra Reklamcılık Bölümü de açıldı.

İletişim eğitiminde son yılların yükselen yıldızı Konya Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi yepyeni bir bölümle adından söz ettireceğe benziyor. İletişim Fakültesi bünyesinde yer alan Reklamcılık ve Tanıtım Anabilim Dalını bölüm haline getiren İletişim Fakültesi 4 bölümle iletişimci yetiştirmeye devam edecek.

Reklamcılık ve Tanıtım Anabilim dalıyla yarışmalarda ve sektörde tanınır hale gelen Konya Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi, açılan Reklamcılık Bölümüyle reklamcılık sektörüne yeni reklamcılar yetiştirecek. S.Ü.İletişim Fakültesi Reklamcılık ve Tanıtım ABD Başkanlığı yanında Konya Reklamcılar Derneği Başkanı da olan Doç. Dr. Hüseyin Altunbaş’ın gayretleriyle Konya’da gelişmeye başlayan reklam sektörüne yeni eğitimli reklamcılar katılacak.

Konya’nın Anadolu’nun İstanbul’dan sonraki reklam merkezi olma hedefine İletişim Fakültesindeki Reklamcılık Bölümüyle açılım geleceğini ifade eden Altunbaş, reklamcı olmak isteyen öğrencileri Konya Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesine davet etti.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları