29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sebit, Codie Ödüllerinde Finale Kaldı
11 Nisan 2012 Çarşamba 18:21

Sebit, Codie Ödüllerinde Finale Kaldı

Sebit, yazılım dünyasının Oscar’ında 3 kategoride finale kaldı

Öğrenci ve öğretmenlere, gelişmiş görsel içeriğin yanı sıra etkileşimle harmanlanarak kişisel bir öğrenme süreci yaşatan Vitamin’in ABD pazarı için geliştirilen versiyonu Adaptive Curriculum, ödüle doymuyor. Geçtiğimiz yıllarda Amerikan Yazılım ve Bilgi Endüstrisi Birliği tarafından düzenlenen CODiE Ödülleri’nde 6-8. Sınıflara Yönelik En İyi Matematik Eğitim Ürünü, En İyi Yeni Eğitim Şirketi ve En İyi Online Eğitim Çözümü seçilen Adaptive Curriculum, bu yıl da CODiE Ödülleri’nde üç kategoride finalist oldu.

Dünya devleriyle aynı listede
Birçok endüstride en iyi ve yeni teknoloji ürünlerini sunan şirketleri ödüllendiren ve 1986 yılından bu yana verilen CODiE ödülleri, bu yıl 25 farklı kategoride yüzlerce şirketin 1000’e yakın başvurusuyla gerçekleşti. Eğitim yazılımları endüstrisinin Oscar'ı olarak değerlendirilen CODiE ödüllerinde Adaptive Curriculum; Adobe, SAP, Dow Jones, National Geographic ve Blackboard gibi dünyaca ünlü şirket ve markalarla aynı listede yer aldı.

Üç kategoride finalist oldu
SIIA (Software & Information Industry Association) sponsorluğunda düzenlenen, hem iş hem de teknoloji alanında sahip olduğu endüstri uzmanlığıyla tanınan önemli yöneticilerin jüri üyesi olduğu CODiE ödüllerinde Adaptive Curriculum, önemli testlerden geçti. Yapılan değerlendirmelerde tam not alan Adaptive Curriculum En İyi Matematik Eğitimi Çözümü, Akıllı Tahtada En İyi Eğitsel Uygulama ve En İyi Sanal Okul Çözümü kategorilerinde finalist oldu. Yazılım, uygulama, servis, altyapı alanında geniş çaplı bir katılımın gerçekleştiği CODiE ödüllerini kazanan şirketler 7 Mayıs 2012’de, SIIA üyeleri tarafından gerçekleştirilecek oylama sonucunda açıklanacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları