18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SaydamPRda Yeni Müşteri
27 Aralık 2007 Perşembe 14:11

SaydamPR'da Yeni Müşteri

Bersay İletişim Grubu bünyesinde kurulan Saydam PR, Türk mutfağının ünlü markası Konyalı'ya hizmet vermeye başladı.

Bersay İletişim Grubu bünyesinde üç yıl önce entegre iletişim hizmetleri sunmak amacıyla kurulan Saydam PR, Türk mutfağının ünlü markası Konyalı ile anlaştı.

Reina, Suada, Mezzaluna, Il Chianti Wine Bar gibi tanınmış mekanlara hizmet veren Saydam PR, Türk mutfağının en iyi fine dining restoranı kabul edilen Konyalı’ya Aralık 2007 tarihinden itibaren iletişim hizmetleri sunmaya başladı. 110 yıllık köklü bir geçmişi olan Konyalı’nın, Kanyon Alışveriş Merkezi ve Topkapı Sarayı’ndaki restoranlarının yanı sıra 2008 Şubat ayında açılacak Akaretler Residences projesi bulunuyor.

2005’te entegre iletişim hizmetleri sunmak amacıyla kurulan Bersay İletişim Grubu’na bağlı şirketlerden Saydam PR, müşterilerinin pazar ve marka değerini artırma yönünde, ekonomi, finans, teknoloji, otomotiv, turizm, perakende, sağlık ve eğlence sektörlerinde PR ve Etkinlik başlıkları altında hizmet veriyor.

Saydam PR’ın müşteri portföyünde, ATM (Dalaman) Havalimanı Yapım ve İşletme, Boydak Holding, İstikbal, Bellona, Deco, Mondi, HES Kablo, Bayer, Bayer HealthCare, Rixos Grubu, Türkiye Finans Katılım Bankası, T-Bank, VDF, VDF Filo Hizmetleri, Suzuki, Perakende Günleri, Postacıoğlu Hukuk Bürosu, SLAM, Reina, Suada, Mezzaluna ve Il Chianti bulunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları