27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SaydamPR’da Yeni Müşteriler
20 Temmuz 2007 Cuma 14:00

SaydamPR’da Yeni Müşteriler

Bersay İletişim Grubu’nun bir iştiraki olan SaydamPR, müşteri pörtföyünü büyütüyor.

Türkiye’nin yurtdışında en çok bilinen markalarından olan Reina ve SuAda, iletişim ve halkla ilişkiler hizmeti için sektörünün önde gelen şirketlerinden SaydamPR ile anlaştı.

Renia ve SuAda, SaydamPR’dan itibar yönetimi şemsiyesi altında medya ilişkileri başta olmak üzere pazarlama iletişimi, liderlik iletişimi, kurum içi iletişim, kriz ve etkinlik yönetimi hizmetleri alacak. Avrupa’nın en büyük iletişim ağı Brodeur Pleon Worldwide ağının Türkiye temsilcisi olan Bersay İletişim Grubu’nun bir iştiraki olan SaydamPR, Reina ve SuAda markalarının yurtdışı iletişimini de bu ağ üzerinden sağlayacak.

Eğlence sektörünün güçlü markaları Reina ve SuAda’nın iletişimi üstlenen SaydamPR’ın Genel Müdürü Ozan Özkan, “Reina konsepti ve markasıyla yurtdışında dahi taklit edilen bir marka konumunda. SuAda ise dünyanın en özel lokasyonunda bulunuyor ve inanıyoruz ki yakında Reina gibi dünya çapında bir bilinirliğe ulaşacak. Her iki markaya da hizmet vermek bizim için zor olduğu kadar keyifli olacak” diye konuştu.

SaydamPR’ın müşteri portföyünde Bayer, Vdf, Suzuki Türkiye, Rixos Grubu, İstikbal, Bellona, Lydion Mücevherat, Deco, Mondi, Türkiye Finans Katılım Bankası, Hes Kablo, Regina Mutfak, Boydak Holding, ATM Dalaman Dış Hatlar Terminali, Eren Talu Grubu, Soysal Danışmanlık ve Sembol İnşaat bulunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları