20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SAY Grubundan Ahşap Ürünler
06 Mayıs 2008 Salı 16:03

SAY Grubu'ndan Ahşap Ürünler

Say Grubu, yeni kurduğu ahşap üretim ve montaj tesislerinde AB standartlarında seri üretim gerçekleştirecek.

İzmir"in önde gelen gruplarından Say Grubu, ahşap sektörüne girerek iş alanlarına bir yenisini daha ekledi. Satış noktaları için kurumsal kimlik çözümleri, cephe kaplaması, çelik yapı ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren Say Grubu, yeni kurduğu ahşap üretim ve montaj tesislerinde AB standartlarında seri üretim gerçekleştirecek.

Say Grubu Pazarlama ve Satış Direktörü Metin Arısan, İzmir"in Kemalpaşa ilçesinde bulunan fabrikalarını ahşap sektörüne de hizmet verebilecek şekilde yeniden düzenlediklerini söyledi. Türkiye"de ahşap işinin her geçen gün büyüdüğünü ifade eden Arısan, "Teknik olarak deneyimli ve güçlü bir kadroyu ekibimize kattık. Ayrıca bilgisayar destekli yeni model makinelere ciddi bir yatırım yaptık. Say Grubu diğer alanlarda olduğu gibi, ahşap sektöründe de hızlı bir şekilde yerini güçlendirecektir" dedi.

Bankalar, mobil telefon şirketleri, beyaz eşya firmaları, turistik tesisler ve özel konut alanlarında anahtar teslim ahşap işlerine hazır olduklarını belirten Metin Arısan, sözlerini şöyle sürdürdü:

Hedefimiz; kurumsal kimlik yenileme ve değiştirme projelerinin her noktasında Say Grubu"nun imzasını atmaktı. Ahşap sektörüne yaptığımız yatırımla ve bu alanda vereceğimiz hizmetle bunu başardık. 2008 yılındaki yatırım programımız dev bir atılımla tamamlandı."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları