25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Satış Okulumda Yeni Dönem
13 Nisan 2008 Pazar 12:09

Satış Okulum'da Yeni Dönem

Nitelikli satış elemanı yetiştirerek istihdam yaratmaya odaklı Satış Okulum, 22 Nisan'da yeni eğitim dönemine başlıyor.

2007 yıl işsizlik oranının yüzde 9.9 olduğu Türkiye"de, nitelikli satış elemanı yetiştirerek istihdam yaratmaya odaklı Satış Okulum, 22 Nisan"da yeni eğitim dönemine başlıyor. Mezunlarının öncelikli olarak Satış Okulum projesinin sponsor 15 şirketi tarafından istihdam edileceği 22 Nisan eğitimlerinde yaklaşık 1.500 kişinin eğitim görmesi hedefleniyor. Satış Okulum mezunları ilk etapta aralarında Acıbadem Sigorta, Amerikan Life Sigorta, Aroks, Central Car Rental, Derimod, InfoNet, Kırcılar, Kivi, KVK, Koton, New Life Sigorta, Office1Superstore, Riso, Solmaz, Starbucks Coffee, Teknoser, Turcell, YKM ve 55 şehirde 4 bin 800 şirket temsilcisinin üyesi olduğu Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK)"nun da bulunduğu kurumlar tarafından istihdam edilecek. Sadece sponsor şirketlerinin 2008 satış uzmanı talebinin 5 bini geçtiği Satış Okulum eğitimleri, İstanbul, İzmir, Ankara, Söke ve Konya"da eş zamanlı olarak başlayacak ve haftada 2 gün olmak üzere 6 hafta sürecek.

Asemble Eğitim ve Danışmanlık tarafından kurulan ve AFM sinema salonlarında kapalı devre gerçekleştirilecek canı yayınla eğitim verecek olan Satış Okulum bu özeliliğiyle de Türkiye ve dünyada bir ilke imza atacak. SMS ve e-mail ile interaktif katılımın sağlanacağı eğitim, sonunda mezunlar, eğitim sonunda perakende sektöründe faaliyet gösteren şirketler için nitelikli satış elamanları unvanını kazanacak.

Profesyonel eğitmenler tarafından verilecek eğitimler sonrası mezun olanlar, satış ve pazarlama uzmanı arayan şirketlere tavsiye edilerek işe girmeleri sağlanacak. İlk etapta yaklaşık 1.500 kişiye aynı anda eğitim vermeyi hedefleyen okuldan mezun olanların satış ve pazarlama alanındaki kariyerleri mezuniyet sonrası "uzman" olarak devam edecek.

Eğitim sonunda mezun olanlar, girdikleri sınavda alacakları puanlara göre, Satış Okulum"un sponsor firmaları tarafından, işe alınmak üzere değerlendirmeye tabi tutulacaklar.

Ayrıntılı bilgi için Satış Okulum
Tel.: 0 (212) 286 00 46
www.satisokulum.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları